Dostawa oleju opałowego lekkiego dla Gminy Ochotnica Dolna
Gmina Ochotnica Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00561020
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00561020/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-23 15:31
- Lokalizacja
- Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78e3f51d-ab02-4d55-a9b4-c766dfeb761e
- Identyfikator
- 7352834179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00561020 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego dla Gminy Ochotnica Dolna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.5.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.jablonska.chytla@ochotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78e3f51d-ab02-4d55-a9b4-c766dfeb761e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego lekkiego dla Gminy Ochotnica Dolna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78e3f51d-ab02-4d55-a9b4-c766dfeb761e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561020
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046334/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa oleju opałowego dla Gminy Ochotnica Dolna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00464050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego dla Gminy Ochotnica Dolna oraz na rzecz jednostek organizacyjnych w łącznej szacunkowej wielkości dostawy 90 500 litrów.
2. Wielkość dostawy określona w pkt 1 jest wartością szacowaną na podstawie dotychczasowego zużycia i może odbiegać od faktycznego wykorzystania oleju opałowego w trakcie realizacji zamówienia, w żadnym razie nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy. Ilość zamówionego oleju opałowego będzie zależna od zapotrzebowania w danym sezonie grzewczym.
3. Zamawiający określa, iż gwarantowana łączna ilość oleju opałowego która będzie dostarczona przez wykonawcę z tytułu realizacji przedmiotowego zamówienia wyniesie 60 000,00 litrów
4. Zamawiający wymaga aby dostarczony olej opałowy spełniał poniższe parametry jakościowe:
1) wartość opałowa oleju opałowego - min 42 MJ/kg,
2) gęstość w temperaturze 15°C – max 0,860 Mg/m³,
3) lepkość kinematyczna w 20°C – max 6,0 mm2/s,
4) temperatura zapłonu – min 56ºC,
5) temperatura płynięcia – max – 20°C,
6) zawartość siarki – max 0,1 % masy,
7) zawartość wody – max 200 mg/kg,
8) zawartość stałych ciał obcych – max 24 mg/kg,
9) pozostałość po koksowaniu w 10% pozostałości destylacji – max 0,3% masy,
10) pozostałość po spopieleniu – max 0,01 % masy.
5. Szczegółowy wykaz obiektów do których ma być dostarczany olej opałowy określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
6. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć wraz z każdą dostawą oleju opałowego świadectwo jakości oleju oraz komunikat cenowy Producenta ze strony internetowej na dzień dostawy.
7. Wykonawca będzie zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących dostawie przedmiotu zamówienia, takich jak transport (autocysternami), załadunek, rozładunek oraz wszelkich innych usług dodatkowych niezbędnych do prawidłowego wykonania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369565,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 387376,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369565,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSPED PALIWA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 626-285-95-19
7.3.3) Ulica: Dworska 6
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369565,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
-| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |