Organizacja spotkań w Warszawie w ramach projektu „Przygotowanie kompleksowego wsparcia poradni psychologiczno-pedagogicznych”
Ministerstwo Edukacji Narodowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00561101
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00561101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-23 16:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25078f79-a2cc-4f50-98e1-52ab0041a516
- Identyfikator
- 7011010460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00561101 z dnia 2024-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja spotkań w Warszawie w ramach projektu „Przygotowanie kompleksowego wsparcia poradni psychologiczno-pedagogicznych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Edukacji Narodowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387796051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. J. Ch. Szucha 25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-918
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@men.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/edukacja
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-men.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja spotkań w Warszawie w ramach projektu „Przygotowanie kompleksowego wsparcia poradni psychologiczno-pedagogicznych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25078f79-a2cc-4f50-98e1-52ab0041a516
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224194/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Organizacja spotkań w Warszawie w ramach projektu "Przygotowanie kompleksowego wsparcia poradni psychologiczno-pedagogicznych"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
9. Zamówienie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu FERS, numer: FERS.01.06-IP.05-0001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515456
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BDG-WZP.2630.4.2024.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja siedmiu (7) spotkań w Warszawie w ramach projektu „Przygotowanie kompleksowego wsparcia poradni psychologiczno-pedagogicznych”, w poniższych terminach:
1. w dniach 14-15.11.2024 r.
2. w dniach 18-19.11.2024 r.
3. w dniach 21-22.11.2024 r.
4. w dniach 28-29.11.2024 r.
5. w dniach 03-04.12.2024 r.
6. w dniach 05-06.12.2024 r.
7. w dniu 12.12.2024 r.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Projektowanych postanowienia umowy (PPU) wraz z załącznikami (w tym Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”) stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z otrzymaną przez Zamawiającego w dniu 23.10.2024 r. informacją o uchyleniu się od zawarcia umowy przez Wykonawcę UPHOTEL Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze, którego oferta została w dniu 8.10.2024 r. uznana za najkorzystniejszą oraz brakiem kolejnych ofert do badania Zamawiający, działając na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Pzp, z uwzględnieniem art. 263 ustawy Pzp, unieważnia przedmiotowe postępowanie.Zgodnie bowiem z art. 263 ustawy Pzp jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (…), zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335335,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 335335,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |