Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę punktów ładowania autobusów elektrycznych wraz z budową/przebudową pętli autobusowych w ramach (...) wraz z pełnieniem nadzorów autorskich
ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00561665
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00561665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-24 09:39
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1322489-65f6-4c34-bcca-8000cfd3080d
- Identyfikator
- 7123149401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00561665 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę punktów ładowania autobusów elektrycznych wraz z budową/przebudową pętli autobusowych w ramach (...) wraz z pełnieniem nadzorów autorskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060433560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krochmalna 13j
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-401
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdtm.lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdtm.lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9778331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
gminna jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę punktów ładowania autobusów elektrycznych wraz z budową/przebudową pętli autobusowych w ramach (...) wraz z pełnieniem nadzorów autorskich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1322489-65f6-4c34-bcca-8000cfd3080d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00352377/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę punktów ładowania autobusów elektrycznych wraz z budową/przebudową pętli autobusowych (...)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496520
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-P.231.1.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej w oparciu o Opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ - zał. nr 1 do umowy) na:
1.1.budowę punktów ładowania autobusów elektrycznych,
1.2. budowę i przebudowę pętli i zatok autobusowych,
1.3. budowę i przebudowę chodników,
1.4. budowę budynków socjalno-sanitarnych,
1.5. budowę budynków K+R,
1.6. budowę infrastruktury dla rowerów,
1.7. budowę monitoringu wizyjnego,
1.8. budowę oświetlenia,
1.9. budowę odwodnienia,
1.10. budowę kanału technologicznego.
2. Sprawowanie kompleksowych nadzorów autorskich nad realizacją robót budowlanych prowadzonych w oparciu o przygotowana dokumentację.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że w/w postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) - oferta z najniższą ceną, niepodlegająca odrzuceniu, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |