Wykonanie oznakowania poziomego dróg (linie segregacyjne, przejścia dla pieszych, strzałki i symbole) na terenie miasta Cieszyna

Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00562055
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00562055/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-24 11:18
Lokalizacja
Cieszyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4aef800-fb13-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
5482349814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oznakowanie drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA KRÓLJaworze, PL · lot 0
83,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00562055 z dnia 2024-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie oznakowania poziomego dróg (linie segregacyjne, przejścia dla pieszych, strzałki i symbole) na terenie miasta Cieszyna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072796313

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Liburnia, 4

1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatmzd@mzd.cieszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.cieszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b4aef800-fb13-11ee-b016-82aaee56c84c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie oznakowania poziomego dróg (linie segregacyjne, przejścia dla pieszych, strzałki i symbole) na terenie miasta Cieszyna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4aef800-fb13-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562055

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063107/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Wykonanie oznakowania poziomego dróg (linie segregacyjne, przejścia dla pieszych, strzałki i symbole) na terenie miasta Cieszyna.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/DIUD/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robot polegających na wykonaniu oznakowania poziomego dróg (linie segregacyjne, przejścia dla pieszych, strzałki i symbole) na terenie miasta Cieszyna farbą akrylową z elementami odblaskowymi nakładaną przy użyciu urządzenia natryskowego – natrysk wysokociśnieniowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34922100-7 - Oznakowanie drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NIKO Sylwia Król

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372711877

7.3.3) Ulica: Głogowa 17

7.3.4) Miejscowość: Jaworze

7.3.5) Kod pocztowy: 43-384

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-06-15
2024-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi