Dostawa stacji próżniowej do przechowywania uchwytów TEM, uchwytu preparatowego do badań próbek ciekłych w TEM, układu przepływowego do obsługi uchwytu(..), zestawu materiałów eksploatacyjnych(..)
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00562246
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00562246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-24 12:02
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-137e17ba-fdca-490d-a2eb-97a250ee67a4
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00562246 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa stacji próżniowej do przechowywania uchwytów TEM, uchwytu preparatowego do badań próbek ciekłych w TEM, układu przepływowego do obsługi uchwytu(..), zestawu materiałów eksploatacyjnych(..)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 320 43 92
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.kowalek@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-137e17ba-fdca-490d-a2eb-97a250ee67a41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa stacji próżniowej do przechowywania uchwytów TEM, uchwytu preparatowego do badań próbek ciekłych w TEM, układu przepływowego do obsługi uchwytu(..), zestawu materiałów eksploatacyjnych(..)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-137e17ba-fdca-490d-a2eb-97a250ee67a4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008019/56/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.69 Uchwyt preparatowy, stacja próżniowa do przechowywania uchwytów TEM, ulład przepływowy do obsługi uchwytu pretarat. zestaw mat. eksploatacyjnych do uchwytu prep.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495125
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-155/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 754910 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji próżniowej do przechowywania uchwytów TEM, uchwytu preparatowy do badań próbek ciekłych w TEM, układu przepływowego do obsługi uchwytu preparatowego oraz zestawu materiałów eksploatacyjnych do uchwytu preparatowego do badań próbek ciekłych w TEM wg Załącznika 3 do SWZ.
2. Kod CPV: 38421000-2.
3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Norwida 1/3, 50 - 374 Wrocław, budynek A11, pok 12;
4. Przedmiotem zamówienia są dostawa
- stacji próżniowej do przechowywania uchwytów TEM,
- uchwytu preparatowy do badań próbek ciekłych w TEM,
- układu przepływowego do obsługi uchwytu preparatowego,
- zestawu materiałów eksploatacyjnych do uchwytu preparatowego do badań próbek ciekłych w TEM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ-kalkulacja cenowa.
5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.
6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: do 16 tygodni od dnia zawarcia Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38421000-2 - Urządzenia do pomiaru przepływu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 928539,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 928539,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 928539,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LABSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368030964
7.3.3) Ulica: ul. Puławska 469
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-844
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 928539,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |