Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej na trenie Gminy Gołcza w 2024 r.

Gmina Gołcza

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00562257
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00562257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-24 12:04
Lokalizacja
Gołcza, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6987177c-8a3c-4530-bc10-c507f93e2b7d
Identyfikator
6591545880
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

'BOLTECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBukowno, PL · lot 0
546 845,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00562257 z dnia 2024-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej na trenie Gminy Gołcza w 2024 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołcza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gołcza 80

1.5.2.) Miejscowość: Gołcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-075

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@golcza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.golcza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/golcza

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej na trenie Gminy Gołcza w 2024 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6987177c-8a3c-4530-bc10-c507f93e2b7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518752

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.11.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 527950,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Remont dróg gminnych związany z usuwaniem skutków zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej na trenie Gminy Gołcza w 2024 r.” obejmującym:

1) Remont drogi gminnej nr 140136K "Rędziny-Podlesie" w miejscowości Szreniawa w km 0+590-1+005.
W ramach planowanego remontu w km 0+590-1+005 przewidziano wykonanie następujących robót:
− roboty przygotowawcze (oczyszczenie terenu przy krawędzi jezdni);
− roboty rozbiórkowe (cięcie piłą nawierzchni bitumicznych, frezowanie nawierzchni bitumicznej);
− roboty ziemne;
− podbudowy (zabezpieczenia krawędzi jezdni, wzmocnienia pod nawierzchnie w miejscach uszkodzeń);
− nawierzchnie bitumiczne (wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralnobitumiczną asfaltową, skropienia, wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych);
− roboty wykończeniowe i porządkowe (plantowanie terenu, zabezpieczenie krawędzi jezdni kruszywem, emulsją i grysami).
2) Remont drogi gminnej nr 140117K „Gołcza-Rzeżuśnia” w miejscowościach Gołcza, Cieplice i Rzeżuśnia w km 0+000 – 0+345 i km 0+500 – 1+140:
W ramach planowanego remontu w km 0+000 – 0+345 i km 0+500 – 1+140 przewidziano wykonanie następujących robót:
− roboty przygotowawcze (oczyszczenie terenu przy krawędzi jezdni);
− roboty rozbiórkowe (cięcie piłą nawierzchni bitumicznych, frezowanie nawierzchni bitumicznej);
− roboty ziemne;
− podbudowa (zabezpieczenia krawędzi jezdni, wzmocnienia pod nawierzchnie w miejscach uszkodzeń);
− nawierzchnie bitumiczne (wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralnobitumiczną asfaltową, skropienia, wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych);
− roboty wykończeniowe i porządkowe (plantowanie terenu przy krawędziach jezdni)
Przedmiot zamówienia został w sposób szczegółowy opisany w załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”, dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiarze Robót .
Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 546845,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 999000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 546845,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOLTECH Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6371844563

7.3.3) Ulica: Kolejowa 37

7.3.4) Miejscowość: Bukowno

7.3.5) Kod pocztowy: 32-332

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 546845,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane