Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie na os. Handlowym 4 (2)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00562267
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00562267/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-24 12:06
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40cfa162-eaa8-4c4a-a354-d33cbfbcf7ef
- Identyfikator
- 6783043789
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00562267 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie na os. Handlowym 4 (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KRAKOWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: SP91
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709158
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Osiedle Handlowe 4
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-935
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsos1.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp91krakow.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie na os. Handlowym 4 (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40cfa162-eaa8-4c4a-a354-d33cbfbcf7ef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562267
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00380070/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja w budynku Szkoły Podstawowej nr 91 os. Handlowe 4 (2)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518192
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził w 2024r. postępowanie w trybie art. 275 pkt 1 ustawy PZP. W ogłoszeniu o zamówieniu z dnia 03.07.2024r. nr 2024/BZP 00394988 Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP oraz określił łącznie ich przedmiot, zakres oraz warunki na jakich każde z nich zostanie udzielone. Dla niniejszego zam. podobnego, spełnione są wszystkie podane w ogłoszeniu warunki na jakich winno zostać ono udzielone. Zamawiający posiada środki na jego realizację. Wykonawca zamówienia podst.: F.P.H.U. PROGRESS Marek Adamczyk, Gliwice realizuje roboty w terminie i z należytą starannością. Standard wykonania zam. podobnego nie będzie gorszy niż w zam. podstawowym. Zamawiający uwzględnił wartość zam. podobnego przy obliczaniu wartości zam. dla zam. podstawowego. Spełnione są przesłanki uprawniające do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie z art. 305 ust.1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-45848784-3835-11ef-880f-0e435a8a43bc
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP91/ZP/2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 50423,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych w budynku Szkoły Podstawowej nr 91 w Krakowie na os. Handlowym 4 polegających na wymianie stolarki okiennej. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w zaproszeniu do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64575,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 64575 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64575 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.H.U. PROGRESS Marek Adamczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6351625415
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64575,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt. "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej":Uzupełnienie informacji:
Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: 20 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.
Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |