Poprawa efektywności energetycznej hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00562328
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00562328/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-24 12:21
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d10be72-b8c1-4b76-9e4d-2ab29f15f332
- Identyfikator
- 7221597483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00562328 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wysokie Mazowieckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ludowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862752592
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wysokiemazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysokiemazowieckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d10be72-b8c1-4b76-9e4d-2ab29f15f3321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d10be72-b8c1-4b76-9e4d-2ab29f15f332
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562328
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja będzie realizowana przy współudziale środków z programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego na lata 2021 – 2027, Działanie 2.1 Efektywność energetyczna.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511464
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MK.271.23.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
- demontaż oraz ponowny montaż instalacji fotowoltaicznej (ogniwa są objęte gwarancją, po stronie wykonawcy leżą uzgodnienia z wykonawcą poprzedniego montażu warunków zachowania gwarancji),
- wymianę przewodów instalacji odgromowej,
- wymianę istniejących żarówek na żarówki energooszczędne,
- wymianę stolarki okiennej aluminiowej i PVC wyposażoną w nawiewniki,
- wykonanie nowych obróbek blacharskich, parapetów zewnętrznych,
- wymianę stolarki drzwiowej na aluminiową,
- wykonanie izolacji termicznej dachu i ścian zewnętrznych sali gimnastyczne wraz z kolorystyką elewacji
- wymiana pokrycia dachu,
- modernizacja wentylacji mechanicznej,
- zakup i montaż poidełek oraz karmników dla ptaków, wykonanie nasadzenia drzew .
- Instalacja kompletna pompy ciepła typu w tym bufor 2000l i CWU 1000l ( moc systemu grzewczego po modernizacji 203 kWh, moc zapotrzebowania CWU 13 kW),
- Oprawy świetlówkowe do pomieszczeń sali gimnastycznej, pyłoszczelne - oprawa przemysłowa LED o szerokim rozsyle strumienia świetlnego do montażu natynkowego,
- Wymiana instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej na ,,Wentylacje z odzyskiem”.
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust.1 ustawy Pzp. (budynek jest termomodernizowany i nie wprowadza nowych rozwiązań wewnątrz, obiekt w strefie wejściowej jest dostoswany dla osób niepełnosprawnych).
Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w załączonej do SWZ dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót.
Zamawiający informuje, iż dołączone przedmiary do postępowania służą jako materiał informacyjny (pomocniczy). Załączone do SWZ przedmiary, stanowią przykładowe wyliczenie zakresu i nie mogą być jedyną podstawą wyliczenia ceny wykonania całego przedmiotu zamówienia. Cena przedstawiona w ofercie stanowi zapłatę za prace wykonane i zakończone pod każdym względem, w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
2.Inwestycja będzie realizowana przy współudziale środków z programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego na lata 2021 – 2027, Działanie 2.1 Efektywność energetyczna.
W przypadku braku dofinansowania Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu na podstawie art. 310 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powodem unieważnienia postępowania jest brak zawarcia w SWZ oraz we wzorze umowy zapisów, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych.| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |