Modernizacja infrastruktury szkolnej zlokalizowanej przy ul. Osiedlowej 1 w Pleszewie
POWIAT PLESZEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00562619
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00562619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-24 13:25
- Lokalizacja
- Pleszew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d441c768-2e1b-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6080091886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00562619 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury szkolnej zlokalizowanej przy ul. Osiedlowej 1
w Pleszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PLESZEWSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pleszewie. Wydział Nieruchomości, Inwestycji i Rozwoju.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 79
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 627429652
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatpleszewski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatpleszewski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d441c768-2e1b-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury szkolnej zlokalizowanej przy ul. Osiedlowej 1w Pleszewie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d441c768-2e1b-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054985/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja infrastruktury szkolnej zlokalizowanej przy ul. Osiedlowej 1 w Pleszewie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408417
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NR.272.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Rozbudowa i nadbudowa budynku Zespołu Placówek Specjalnych w Pleszewie oraz dostawa samochodu osobowego z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. 2. W ramach zadania przewiduje się wykonanie robót ogólnobudowlanych i instalacyjnych na budynku oznaczonym w Projekcie zagospodarowania terenu literą B, w tym: 1). roboty przygotowawcze, 2). roboty rozbiórkowe (rozbiórka prawego skrzydła szkoły, istniejącego łącznika, budynku świetlicy, budynku garażu), 3). wykonanie robót ogólnobudowlanych (m.in. roboty murarskie, posadzkarskie, malarskie), 4). wykonanie instalacji sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych, instalacji ppoż, 5). montaż wind, 6). wyposażenie pracowni gastronomicznej, 7). zagospodarowanie terenu (m.in. utwardzenia, zieleń, instalacja urządzeń zabawowych integracyjnych, ścieżka sensoryczna, mała architektura), 3. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę fabrycznie nowego samochodu osobowego z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Samochód bezwypadkowy, wolny od wad i nie będący przedmiotem praw osób trzecich, do przewozu 9 osób (8 + kierowca), zgodny z parametrami opisanymi w załączniku nr 1.11 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45214230-1 - Roboty budowlane w zakresie szkół specjalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262522-6 - Roboty murarskie
44220000-8 - Stolarka budowlana
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.5.) Wartość części: 19383123,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa mebli dla Zespołu Szkół Specjalnych w Pleszewie.1. Zakres zadania obejmuje dostawę, rozładunek oraz wniesienie mebli do pomieszczeń we wskazanej przez zamawiającego lokalizacji (na terenie miasta Pleszew). 2. Zamówienie obejmuje następujące wyposażenie meblowe: ławka szkolna dwuosobowa z regulacją wysokości 3-7 – 14 szt, ławka szkolna dwuosobowa rozm. 6 – 36 szt, ławka szkolna dwuosobowa rozm. 5 – 15 szt, ławka szkolna dwuosobowa rozm. 4 – 15 szt, ławka szkolna jednoosobowa rozm. 6 – 98 szt, ławka szkolna jednoosobowa rozm. 4 – 6 szt, stół świetlicowy – 17 szt, krzesło szkolne rozm. 6 – 298 szt, krzesło szkolne rozm. 5 – 30 szt, krzesło szkolne rozm. 4 – 42 szt, ławka szatniowa z półką – 14 szt. 3. Meble muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nie powystawowe oraz wolne od obciążeń i praw ustanowionych na rzecz osób trzecich. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2.4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39112000-0 - Krzesła
39113000-7 - Różne siedziska i krzesła
39121200-8 - Stoły
4.5.5.) Wartość części: 100918,63 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20878246,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22924926,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20878246,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład robót ogólnobudowlanych "ZROBUD" Marek Kędzia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 300029023
7.3.3) Ulica: Zachodnia 8
7.3.4) Miejscowość: Gołuchów
7.3.5) Kod pocztowy: 63-322
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20878246,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105484,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105484,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105484,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FPN Kartuzy Witold Stec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 380736844
7.3.3) Ulica: Mściwoja II 11
7.3.4) Miejscowość: Kartuzy
7.3.5) Kod pocztowy: 83-300
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105484,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |