Dostawa paczek świątecznych z artykułami spożywczymi dla klientów Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00562916
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00562916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-24 14:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bdf7a02-2bd6-450a-8797-ad91e088c407
- Identyfikator
- 5252539741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00562916 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paczek świątecznych z artykułami spożywczymi dla klientów Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146349028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konwiktorska 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-217
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 222774100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniacps@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cps.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cps-srodmiescie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa paczek świątecznych z artykułami spożywczymi dla klientów Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bdf7a02-2bd6-450a-8797-ad91e088c407
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026041/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Dostawa paczek świątecznych z artykułami spożywczymi dla klientów Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528423
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 72240,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę paczek świątecznych z artykułami spożywczymi dla klientów Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego, w tym przygotowanie/ konfekcjonowanie paczek, zgodnie ze specyfikacją asortymentową, określoną
w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ) - tabela nr 1, oraz zapakowanie paczek, zgodnie z wymogami Zamawiającego, odpowiednio w liczbie: 660 sztuk, zwanym, dalej przedmiotem zamówienia lub asortymentem.
2. Dostarczony przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania zawarte w OPZ będącym załącznikiem nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać Polskim Normom. Dostarczany asortyment musi być świeży z terminem przydatności do spożycia zgodnym z ust. 6 pkt 5, oraz być w pierwszym gatunku. Oferowany asortyment powinny spełniać warunki sanitarne ich pozyskiwania, produkcji, przetwarzania, składowania, transportu oraz sprzedaży bezpośredniej.
4. Zamawiający nie dopuszcza stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.
6. Zamawiający w asortymencie przedmiotu zamówienia, określonym w OPZ oraz Formularzu OFERTA, które stanowią odpowiednio Załącznik nr 1 i nr 2 do SWZ, wymaga aby:
1) dostarczane produkty były dopuszczone do sprzedaży, pierwszego gatunku;
2) dostarczenia przedmiotu zamówienia noszącego na opakowaniach jednostkowych znak towarowy producenta oraz skład surowcowy;
3) dostarczenia przedmiotu zamówienia oznakowanego widocznym, aktualnym terminem przydatności do spożycia;
4) dostarczenia przedmiotu zamówienia opakowanego fabrycznie, zamkniętego, nieuszkodzonego i nie noszącego żadnych znamion używania;
5) termin przydatności do spożycia dla pozycji wyszczególnionych w specyfikacji asortymentowej (z wyłączeniem poz. 16) Formularza OFERTA, licząc od daty dostarczenia do Zamawiającego, nie może być krótszy niż:
- wędliny (poz. 1-3 paczki żywnościowej) – min. 10.01.2025 r.
- słodycze (poz. 16 paczki żywnościowej) – min. 28.02.2025 r.,
- pozostałe pozycje – min. 30.04.2025 r.
Ilekroć w niniejszym OPZ zostały użyte znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła, które charakteryzują produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę lub użycie norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne zgodnie z kryteriami wskazanymi w OPZ w celu oceny ich równoważności.
7. Zamawiający ma prawo do zmniejszenia liczby przedmiotu zamówienia, przesyłając do Wykonawcy informację w tym zakresie, najpóźniej 2 dni przed terminem dostawy, przy czym zmiana nie może przekroczyć 10% łącznej liczby paczek. W takim przypadku wartość brutto przedmiotu zamówienia, ulegnie proporcjonalnemu zmniejszeniu.
8. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia.
9. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za braki, uszkodzenia i wady przedmiotu zamówienia powstałe w trakcie jego pakowania oraz w czasie transportu i wyładunku, a także zobowiązany będzie do wymiany towaru na nieuszkodzony.
10. Zgodnie z ustawą z dnia 9 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2021 poz. 2269, ze zm.); jednostka samorządu terytorialnego, o której mowa w art. 35 ust. 2, od dnia 1 stycznia 2022 r. wykonuje, zleca lub powierza wykonywanie zadań publicznych, o których mowa w art. 35 ust. 2 pkt 1, podmiotom, których łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo
o ruchu drogowym używanych przy wykonywaniu tego zadania wynosi co najmniej 10%.
11. We flocie pojazdów samochodowych (w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. – Prawo o ruchu drogowym) użytkowanych przy realizacji niniejszego zamówienia/umowy Wykonawca będzie dysponował odpowiednim udziałem pojazdów elektrycznych lub napędzanych gazem ziemnym w momencie konieczności spełnienia postanowień ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych.
12. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania zamówienia przez Wykonawcę. Zamawiający wymaga wskazania w ofercie części zamówienia, których wykonanie Wykonawca zamierza powierzyć podwykonawcy i podania przez Wykonawcę nazw (firm) podwykonawców, jeśli są znani w momencie składania oferty. W przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom oświadczenie w tym zakresie zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03211900-2 - Produkty z ziaren
15131130-5 - Wędliny
15235000-4 - Ryby konserwowane
15332100-5 - Przetworzone owoce
15332230-5 - Marmolady
15332410-1 - Owoce suszone
15411100-3 - Olej roślinny
15612100-2 - Mąka pszenna
15831200-4 - Cukier biały
15840000-8 - Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze
15842300-5 - Wyroby cukiernicze
15851100-9 - Makaron niegotowany
15863000-5 - Herbata
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75867,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86182,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75867,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOJA HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343635316
7.3.3) Ulica: Mystków 488
7.3.4) Miejscowość: Kamionka Wielka
7.3.5) Kod pocztowy: 33-334
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75867,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-10| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |