Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu „Pickup” z napędem terenowym.
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00563035
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00563035/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-24 14:59
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46b2f28e-fa16-4355-94db-59620f95d087
- Identyfikator
- 5842342212
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00563035 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu „Pickup” z napędem terenowym.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191123504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Beniowskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-382
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 7690501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kmpsp.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kmpsp-gdansk
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-46b2f28e-fa16-4355-94db-59620f95d0871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu „Pickup” z napędem terenowym.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46b2f28e-fa16-4355-94db-59620f95d087
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563035
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042804/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu „pickup” z napędem terenowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549538
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PT.2370.II.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 247253,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu „pickup” z napędem terenowym.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania:
1) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia i być zgodny z obowiązującymi normami,
2) być fabrycznie nowy, rok produkcji min. 2024, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny, gotowy do pracy, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich,
3) posiadać komplet dokumentacji technicznej – eksploatacyjnej umożliwiającej jego rejestrację.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych
34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. W postępowaniu, w terminie wyznaczonym do składania ofert wpłynęła 1 oferta od Wykonawcy: ANRO – TRADE Sp. z o.o., ul. Oliwska 58, 80-209 Chwaszczyno.2. Zamawiający odrzucił ofertę powyższą ofertę na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5), w związku z tym, iż Wykonawca w złożonym wraz z ofertą opisie przedmiotu zamówienia (stanowiącym załącznik Nr 2 do SWZ) w poz. 5.5, 5.7, 5.10, 5.11 nie potwierdził stawianych przez Zamawiającego wymagań. Procedura uregulowana w art. 223 ust. 1 nie może polegać na uzupełnieniu bądź negocjacji treści oferty ani tym bardziej jej zmianie w stosunku do wersji złożonej do upływu terminu składania ofert.
3. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta, która podlega odrzuceniu, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2) unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |