Malowanie pomieszczeń w budynku Domu Pomocy Społecznej „Leśny"
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00563166
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00563166/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-24 15:51
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5527ab5a-6bea-44f7-83b6-8920843fe4b8
- Identyfikator
- 1180133104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00563166 z dnia 2024-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie pomieszczeń w budynku Domu Pomocy Społecznej „Leśny"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ LEŚNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296644
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tułowicka 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-974
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22/834 20 17
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.dpslesny@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps-lesny.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5527ab5a-6bea-44f7-83b6-8920843fe4b81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Malowanie pomieszczeń w budynku Domu Pomocy Społecznej „Leśny"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5527ab5a-6bea-44f7-83b6-8920843fe4b8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563166
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070056/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Malowanie pomieszczeń w budynku Domu Pomocy Społecznej „Leśny"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 10/ZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 343535,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest malowanie pomieszczeń w budynku Domu Pomocy Społecznej „Leśny" przy ul. Tułowickiej 3 w Warszawie w zakresie:
1) Oddział 4A i 4B,
2) Klatka schodowa główna, klatki boczne + dodatkowo wymiana parapetów nad grzejnikami na głównej klatce schodowej i wymiana terakoty w holu portierni.
Budynek, w którym będą malowane pomieszczenia funkcjonuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, ponieważ jest zamieszkany całodobowo, dlatego Zamawiający udostępni Wykonawcy najpierw jeden oddział, a dopiero po przeniesieniu mieszkańców do pomalowanego oddziału, zostanie przekazany Wykonawcy drugi oddział, co Wykonawca powinien uwzględnić podczas planowania harmonogramu robót oraz sporządzania oferty.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia składają się następujące dokumenty:
1) rzuty kondygnacji – oddziałów z wymiarami poszczególnych pomieszczeń oraz klatki schodowej głównej i klatek bocznych,
2) przedmiary robót .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393807,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 489240 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393807,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nierówno Pod Sufitem Agnieszka Majewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 386958095
7.3.3) Ulica: Zacisze nr 3F/2
7.3.4) Miejscowość: Błonie
7.3.5) Kod pocztowy: 05-870
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393807,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-21 do 2024-12-16| 2024-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |