Remont instalacji kanalizacji zewnętrznej wraz z pracami przeciwdziałającymi osiadaniu budynku w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH SPECJALNYCH NR 6
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00563602
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00563602/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-25 09:04
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdcc2224-9bf1-454e-970a-e28418f2abd3
- Identyfikator
- 6342575592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00563602 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji kanalizacji zewnętrznej wraz z pracami przeciwdziałającymi osiadaniu budynku w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH SPECJALNYCH NR 6
1.3.) Oddział zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH SPECJALNYCH NR 6
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240159453
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: https://zszsp6.edupage.org/
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-555
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zszs6katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zszsp6.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji kanalizacji zewnętrznej wraz z pracami przeciwdziałającymi osiadaniu budynku w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdcc2224-9bf1-454e-970a-e28418f2abd3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538739
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/624/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na remoncie instalacji kanalizacji zewnętrznej deszczowej w lokalizacji atrium oraz wzmocnieniu elementów konstrukcji budynku i remoncie galerii budynku ZSZ56 przy ul. Rolnej 22, w szczególności:
a) Zakres robót budowlanych:
- stemplowanie stropu,
- odkrycie ścian fundamentowych w lokalizacji słupa SI,
- uzupełnienie ław fundamentowych,
- zasypywanie wykopów wraz z zagęszczeniem,
- skucie tynku na słupach,
- naprawa rys na słupach,
- zwiększenie nośności słupów,
- ułożenie tynku na słupach,
- ułożenie nawierzchni z kostki betonowej wraz wykonaniem korytowania i ułożeniem kruszywa,
- ławy fundamentowe,
- demontaż balustrad galerii,
- zerwanie posadzki z lastryko galerii,
- wypełnienie ubytków posadzki galerii,
- ułożenie posadzki cementowej wraz z cokolikami galerii,
- hydrofobizacja nawierzchni posadzki galerii,
- lakierowanie nawierzchni posadzi galerii do klasy antypoślizgowości Rll,
- dostawa i montaż balustrad galerii,
- utylizacja i wywóz materiału z rozbiórki.
b) Zakres robót sanitarnych:
- rozbiórka nawierzchni mineralno-bitumicznych w lokalizacji atrium,
- wykopy,
- demontaż elementów kanalizacji deszczowej,
- dostawa i montaż studzienek,
- dostawa i montaż rur kanalizacyjnych,
- obsypka rurociągu kruszywem,
- zasypanie wykopów wraz z zagęszczeniem podłoża,
- włączenie do istniejącej sieci kanalizacji,
- próba szczelności,
- pomiar geodezyjny powykonawczy,
- utylizacja i wywóz materiału z rozbiórki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231112-3 - Instalacja rurociągów
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:art. 255 ust. 3 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 332 650,00 zł brutto.
Cena jedynej oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu przez konsorcjum firm JKT Joanna Kozera- Turczyńska ul. Kordeckiego 39, 41-407 Imielin, NIP: 6462903946 i Zakład Budowlano Drogowo Melioracyjny Tomasz Turczyński ul. Kordeckiego 39, 41-407 Imielin, NIP: 6462928662 na kwotę 657 872,34 zł znacząco przewyższa środki, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty i w związku z tym unieważnia przedmiotowe postępowanie.
| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |