Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” 2023 w Gąbinie
MIASTO I GMINA GĄBIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00563614
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00563614/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-25 09:07
- Lokalizacja
- Gąbin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12c1d806-ca68-4e90-964a-1e6190e4118f
- Identyfikator
- 7743211258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00563614 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” 2023 w Gąbinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GĄBIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Gąbin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-530
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 242674187
1.5.8.) Numer faksu: 242771256
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad-sekretariat@gabin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gabin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-12c1d806-ca68-4e90-964a-1e6190e4118f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” 2023 w Gąbinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12c1d806-ca68-4e90-964a-1e6190e4118f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563614
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046194/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja kompleksu boisk sportowych "Orlik" 2023 w Gąbinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00533354
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.ZP.271.1.26.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi: „Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” 2023 w Gąbinie”.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn ,,Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” 2023 w Gąbinie”. Zakres prac obejmuje prace rozbiórkowe, odwodnienie boiska do piłki nożnej, remont boisk sportowych, naprawę nawierzchni poliuretanowej, budowę budynku magazynowego wraz z instalacjami.
2) Szczegółowe parametry dla nawierzchni ze sztucznej trawy:
Boiska sportowe o nawierzchni trawy syntetycznej oraz poliuretanowej:
Sztuczna Trawa tuftowana o wysokości od 45 mm do 50 mm, spełniająca wymagania FIFA Quality Concept for Football Turf (manual 2015).
Wypełnienie trawy: piasek kwarcowy oraz EPDM z recyclingu.
• Dtex pęczka – min. 12.000,
• Grubość włókna – min. 300 μm,
• Ilość pęczków – min. 10.000/m2,
• Masa runa – min. 1 600 g/m2,
• Siła wyrywania pęczka - min. 70 N
• Przepuszczalność wody w trawie: minimum 2000 mm/h
• Rodzaj włókna: Polietylenowe, monofilamentowe;
• Podkład trawy: lateksowy
• Kolor nawierzchni: zielony w min. dwóch odcieniach,
• Linie wklejane w nawierzchnie
Nawierzchnia poliuretanowa w technologii natryskowej o łącznej grubości 13mm.
Wykonawca powinien potwierdzić spełnianie wymagań Zamawiającego dot. nawierzchni i dostarczyć wraz z ofertą następujące dokumenty:
• Autoryzację producenta nawierzchni wystawioną na Wykonawcę z określeniem nazwy inwestycji i gwarancji producenta na oferowaną nawierzchnię,
• Kartę techniczną nawierzchni z trawy syntetycznej poświadczoną przez producenta z określeniem nazwy inwestycji,
• Aktualny atest PZH lub równoważny dla trawy i granulatu,
• Badania laboratoryjne nawierzchni potwierdzające technologie produkcji sztucznej trawy potwierdzające minimalne wymagane parametry sztucznej trawy, systemu nawierzchni oraz spełnianie wymogów FIFA Quality Concept for Football Turf (manual 2015) z określeniem wszystkich elementów systemu nawierzchni (trawa, granulat) wykonane przez autoryzowane laboratorium (np. Labosport, ISA Sport, Sportlabs, Ercat)
• Badanie na zgodność z normą PN-EN 15330-1 w celu potwierdzenia pozostałych parametrów poza minimalnymi wymaganiami dotyczącymi nawierzchni z trawy syntetycznej,
• Raport z badań niezależnego Instytutu, że produkt nadaje się do ponownego przetwarzania (recyclingu),
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla powyższego zadania stanowi udostępniona z SWZ dokumentacja techniczna, w szczególności projekt budowlany i wykonawczy, specyfikacja techniczna oraz przedmiar robót.
Wymagane cechy robót budowlanych zamawiający określił w w/w. dokumentach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |