Dostawa oprogramowania PS IMAGO PRO Academic dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00563656
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00563656/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-25 09:19
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5461aa4e-db79-4a2b-80e5-d49d5a453dd5
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

PREDICTIVE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
29 520 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00563656 z dnia 2024-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania PS IMAGO PRO Academic dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: Politechnika Warszawska, PL. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

1.5.8.) Numer faksu: Filia w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, 09-400 Płock, REGON: 000001554-00020, tel. (24) 36-72-221

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.plock@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oprogramowania PS IMAGO PRO Academic dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5461aa4e-db79-4a2b-80e5-d49d5a453dd5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563656

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025337/43/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.147 Dostawa oprogramowania PS IMAGO PRO Academic dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt. 1) Pzp w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a) ustawy Pzp
Uzasadnienie faktyczne: dostawa w niezbędnym zakresie może być realizowana przez jednego dostawcę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.261.35.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 26369,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa oprogramowania PS IMAGO PRO Academic dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku” obejmującego następujące komponenty:
• PS Desktop – moduł centralny rozwiązania;
• IBM SPSS Statistics (IBM SPSS Statistics Base i/lub pozostałe moduły IBM SPSS Statistics) – silnik analityczny rozwiązania;
• PS IMAGO Pack i PS IMAGO Pack PRO – gotowe procedury przygotowania, analizy i wizualizacji danych;
• PS IMAGO Designer – narzędzie do projektowania raportów analitycznych;
• PS IMAGO Portal – środowisko publikacji i dystrybucji raportów analitycznych online;
• PS IMAGO Process – moduł umożliwiający automatyzację zadań powtarzalnych oraz tworzenie cyklicznych raportów analitycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Predictive Solutions Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 677-20-61-016

7.3.3) Ulica: Retoryka 1

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-108

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-11-01 do 2025-10-31
2024-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy