Malowanie klatki schodowej w budynku Instytutu Chemii przy ul. 3-go Maja 54 w Siedlcach.
Uniwersytet w Siedlcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00563951
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00563951/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-25 10:38
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ab0dccf-a1ce-41d6-9219-bcf0f12cdb13
- Identyfikator
- 8210014490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00563951 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie klatki schodowej w budynku Instytutu Chemii przy ul. 3-go Maja 54 w Siedlcach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 256431956
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.marciniak@uws.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uws-edu.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Malowanie klatki schodowej w budynku Instytutu Chemii przy ul. 3-go Maja 54 w Siedlcach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ab0dccf-a1ce-41d6-9219-bcf0f12cdb13
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00563951
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00414009/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Malowanie klatki schodowej w budynku Instytutu Chemii przy ul. 3-go Maja 54 w Siedlcach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00501176
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.290.60.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 45972,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest malowanie klatki schodowej w budynku Instytutu Chemii przy ul. 3-go Maja w Siedlcach.
2. W ramach robót budowlanych należy wykonać następujące prace:
Demontaż wszystkich tablic informacyjnych i przekazanie ich do zamawiającego;
Demontaż opraw oświetleniowych zwykłych i oświetlenia awaryjnego, po pomalowanie sufitów zamontowanie opraw;
Demontaż osprzętu elektrycznego (włączników , gniazdek czujek ruchu)-przekazanie ich do zamawiającego;
Zabezpieczenie podług , okien , drzwi , balustrad folią przed malowaniem;
Naprawa ścian – spękania, ubytki, zawilgocenia tynku;
Wkucie przewodów w ścianę i sufit (odcinek od czujki ruchu do lampy);
Zagruntowanie całych powierzchni ścian i stropów przed malowaniem;
Malowanie sufitów i stropów farbą akrylową;
Malowanie ścian farbą natryskową strukturalną (kolor do uzgodnienie z zamawiającym);
Malowanie natryskowe rur instalacji c.o. jak ściany;
Rozebranie rusztowania posprzątanie foli zabezpieczających doprowadzenie klatki schodowej do stanu użytkowania.
Obecnie ściany klatki od parteru do III piętra są pomalowane farbą natryskową w kolorze jasnożółtym DIALCOLOR 8868 ze wstawkami w kolorze 8852, ściany na poddaszu i sufity malowane są farbami akrylowymi na gładko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu najkorzystniejsza oferta została złożona przez Wykonawcę P.S.W.G. Ewelina Góra, Chrzanów Pierwszy 27, 23-305 Chrzanów, REGON 386341928, NIP 862-162-75-50. W związku, iż zaoferowana kwota tj. 60 000,00 zł brutto, przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia, tj. 50 000,00 zł brutto, oraz, że Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty, unieważnia postępowanie.Zamawiający informuje, że o wszczęciu postępowania dotyczącego tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmującego ten sam przedmiot zamówienia zostaną Państwo poinformowani osobnym pismem.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99617,70 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Oferta nr 2 - jednoosobowa działalność gospodarcza| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |