Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Gołymin-Ośrodek
Gmina Gołymin-Ośrodek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00564132
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00564132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-25 11:17
- Lokalizacja
- Gołymin-Ośrodek, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2548c2ba-bd8a-4043-9c63-8163fb316ba3
- Identyfikator
- 5661886687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564132 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Gołymin-Ośrodek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołymin-Ośrodek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szosa Ciechanowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Gołymin-Ośrodek
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-420
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@golymin-osrodek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.golymin-osrodek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_golyminosrodek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Gołymin-Ośrodek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2548c2ba-bd8a-4043-9c63-8163fb316ba3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049505/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Gołymin-Ośrodek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00471747
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOŚ.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Gołymin-Ośrodek, polegająca na demontażu opraw sodowych oraz zakupie i montażu 345 szt. nowych opraw typu LED (Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany ilości o nie więcej niż +/-5%). Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wykonawca dokona doboru nowych opraw, wyprodukowanych na terenie Unii Europejskiej lub dopuszczonych do użycia na terenie Unii Europejskiej, typu LED na podstawie sytuacji drogowych, które określi w audycie oświetleniowym. Planowane zmniejszenie mocy opraw o co najmniej 50%, uwzględnić należy redukcje mocy opraw o 30% w godzinach 23:00-05:00, średnioroczny czas świecenia 4150h.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
79212000-3 - Usługi audytu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260760 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 558361,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260760 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LINTER ENERGIA SP. Z O. O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472572184
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260760 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-10| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |