Usługa sporządzenia operatu szacunkowego mającego na celu określenie wartości rynkowej prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Radomiu przy ul. Potkanowskiej.

Skarb Państwa reprezentowany przez Prezydenta Miasta Radomia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00564347
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00564347/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-25 12:10
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e6ff381-9a9a-4577-94ac-c0c4e47af957
Identyfikator
7962817529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biegłychObsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564347 z dnia 2024-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa sporządzenia operatu szacunkowego mającego na celu określenie wartości rynkowej prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Radomiu przy ul. Potkanowskiej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa reprezentowany przez Prezydenta Miasta Radomia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223451

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-610

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umradom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/995280

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa sporządzenia operatu szacunkowego mającego na celu określenie wartości rynkowej prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Radomiu przy ul. Potkanowskiej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e6ff381-9a9a-4577-94ac-c0c4e47af957

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564347

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010984/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Lp. 221_Zakup usług obejmujących wykonanie ekspertyz, analiz i opinii (WNP.II SP)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549733

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.513.2024.AR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 369048,34 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1333,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie opinii o wartości nieruchomości w formie 1 operatu szacunkowego (2 egz. operatu) mającego na celu określenie wartości rynkowej prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka nr 114 o pow. 7200 m2 (obr. 0130 – Jeżowa Wola, ark. 111), położonej przy ulicy Potkanowskiej w Radomiu, stanowiącej własność Skarbu Państwa, celem nabycia ww. prawa użytkowania wieczystego przez Skarb Państwa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

70300000-4 - Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, który stanowi, że „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono (…) żadnej oferty”.
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.10.2024 r. godz. 9:00, nie wpłynęła żadna oferta, w związku z tym Zamawiający postanowił jak na wstępie.
2024-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi