Remont drogi gminnej nr 101013N położonej na działkach nr 399/2 i 398 w miejscowości Przezmark
Gmina Elbląg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00564390
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00564390/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-25 12:22
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0943207-388a-4bd1-93ac-5e89a233cb49
- Identyfikator
- 5783105254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564390 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 101013N położonej na działkach nr 399/2 i 398 w miejscowości Przezmark
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Elbląg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Browarna 85
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552341884
1.5.8.) Numer faksu: 552340871
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gminaelblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9905231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 101013N położonej na działkach nr 399/2 i 398 w miejscowości Przezmark2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0943207-388a-4bd1-93ac-5e89a233cb49
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564390
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064446/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Remont drogi gminnej Nr 101013N położonej na działkach 399/2 i 398 w miejscowości Przezmark
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00526419
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 399384,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Remont drogi gminnej nr 101013N położonej na działkach nr 399/2 i 398 w miejscowości Przezmark”
2. Zamówienie obejmuje utwardzenie istniejącej nawierzchni drogi kruszywem w miejscowości Przezmark, gmina Elbląg. Utwardzenie obejmuje wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego o frakcji 0-63mm wraz z utwardzeniem poboczy na łącznej długości ok. 1,335 km.
Zakres robót obejmuje m.in.:
1) wykonanie robót ziemnych w postaci profilowania i zagęszczenia podłoża;
2) wykonanie warstwy odsączającej;
3) uformowanie korpusu drogowego;
4) wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego;
5) wykonanie poboczy.
3. Szczegółowy zakres robót objętych niniejszym zamówieniem został określony zgodnie z art. 103 ust. 1 ustawy Pzp za pomocą dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a także w oparciu o przedmiary.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył w budżecie na realizację zamówienia kwotę 300000 zł brutto, natomiast cena oferty z najniższą ceną wynosi 491242,95 zł brutto. Zatem cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491242,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 681982,84 PLN
| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |