Zakup dwóch 9-osobowych busów, przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach
MILICKIE STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00564461
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00564461/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-25 12:39
- Lokalizacja
- Milicz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93b748f4-1d0b-48be-a128-8e8dbc593ff5
- Identyfikator
- 9161008483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564461 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup dwóch 9-osobowych busów,
przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MILICKIE STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DZIECI I OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
1.3.) Oddział zamawiającego: MSPDiON
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930125948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 20
1.5.2.) Miejscowość: Milicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713841110
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mspdion.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mspdion.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mspdion1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
organizacja pożytku publicznego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
na rzecz osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup dwóch 9-osobowych busów,przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93b748f4-1d0b-48be-a128-8e8dbc593ff5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564461
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/IX/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 620000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup dwóch 9-osobowych busów,
przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózkach
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |