Dostawa używanego pojazdu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych

EKO WIELBARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00564545
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00564545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-25 13:01
Lokalizacja
Wielbark, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af9175da-0b3c-4e0d-a549-43f07fedcc79
Identyfikator
7451854759
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy do zbierania odpadów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564545 z dnia 2024-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa używanego pojazdu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: EKO WIELBARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387508371

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Polna 8

1.5.2.) Miejscowość: Wielbark

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-160

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 896218119

1.5.8.) Numer faksu: 896218119

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: eko.wielbark@icloud.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ekowielbark.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af9175da-0b3c-4e0d-a549-43f07fedcc79

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa używanego pojazdu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af9175da-0b3c-4e0d-a549-43f07fedcc79

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00536949

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie zadania pn. „Dostawa używanego pojazdu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych”, zgodnie z poniższą specyfikacją.

I PODWOZIE – parametry techniczne, użytkowe i jakościowe bezwzględnie wymagane przez Zamawiającego:
1) Rok produkcji podwozia min 2019
2) Podwozie z polskiego salonu
3) Dopuszczalna masa całkowita do 26 ton,
4) Dopuszczalna ładowność minimum 10 ton,
5) Układ napędowy pojazdu 6x2*4 (druga oś napędowa, trzecia skrętna),
6) Rozstaw osi pojazdu 3500-3800 mm,
7) Techniczna nośność osi przedniej min 8 000 kg,
8) Techniczna nośność tylnego zawieszenia min 20 000 kg,
9) Zawieszenie pojazdu resorowe przód oraz pneumatyczne tył. Kontrola i regulacja zawieszenia tylnego za pomocą pilota,
10) Blokada mechanizmu różnicowego osi napędowej,
11) Hamulce tarczowe, ABS, ASR, system kontroli trakcji ESP (z możliwością wyłączenia), asystent utrzymywania pojazdu na pasie ruchu,
12) Ogumienie 3 15/80R22,5 o rzeźbie bieżnika regionalnym, pełnowymiarowe koło zapasowe,
13) Błotniki kół tylnych z chlapaczami,
14) Silnik o zapłonie samoczynnym i mocy min 310 KM i momencie obrotowym min 1600 Nm,
15) Norma emisji spalin: EURO 6,
16) Silnik wyposażony w przyssawkę odbioru mocy odsilnikową,
17) Zbiorniki paliwa o pojemności min. 200 litrów,
18) Skrzynia biegów automatyczna lub w pełni zautomatyzowana bez pedału sprzęgła,
19) Hamulec antyzjazdowy zapobiegający staczaniu się pojazdu na wzniesieniach,
20) Ogranicznik prędkości,
21) Kabina dzienna 3 osobowa. Siedzenie kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym,
22) Sygnał dźwiękowy i świetlny przy cofaniu pojazdu,
23) Elektrycznie sterowane szyby,
24) Klimatyzacja,
25) Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka wsteczne,
26) Reflektory halogenowe ze światłami LED do jazdy dziennej,
27) Radio,
28) Immobiliser fabryczny,
29) Tachograf cyfrowy,
30) Gniazdo elektryczne 12V,
31) Komputer pokładowy z wyświetlaczem w języku polskim,
32) Fabryczne osłony boczne antyrowerowe i nadkola,
33) 2 kliny zabezpieczające umieszczane pod kołami pojazdu, podnośnik hydrauliczny, narzędzia do obsługi pojazdu,
34) Wyposażenie pojazdu zgodne z obowiązującymi przepisami (gaśnica, trójkąt ostrzegawczy, apteczka pierwszej pomocy,
35) Instrukcja obsługi dla kompletnego pojazdu wraz z urządzeniami w języku polskim.

II ZABUDOWA - parametry techniczne, użytkowe i jakościowe bezwzględnie wymagane przez Zamawiającego:
1) Zabudowa umożliwiająca odbiór odpadów zmieszanych i segregacyjnych (plastik, papier, szkło),
2) Zabudowa skrzyniowa bezpylna z urządzeniem załadowczym tylnym, montowana na ramie dzielonej,
3) Pojemność zabudowy skrzyniowej - min 19m3,
4) Wykonana zgodnie z normą PN-EN 1501-1:2011, DIN 1501 oraz posiadająca znak CE,
5) Skrzynia ładunkowa o sztywnej prostokątnej stalowej konstrukcji lub ścianach półokrągłych wykonana z jednolitych blach całkowicie spawana, szczelna. W przypadku zabudowy ożebrowanej przez jednolite blachy rozumie się blachy łączące poszczególne żebra,
6) Zabudowa wielokrotnie gruntowana i lakierowana,
7) Ściany zabudowy wykonane ze stali wysokogatunkowej o grubości min. 3 mm,
8) Dno zbiornika wykonane ze stali wysokogatunkowej o grubości min 4 mm,
9) Prowadnice płyty wypychającej umieszczone na ścianach zabudowy z dodatkowymi klockami ślizgowymi. Dookoła płyty wypychającej zamontowana uszczelka,
10) Możliwość wysunięcia płyty wypychającej poza skrzynię ładunkową lub zastosowanie drzwi inspekcyjnych znajdujących się z prawej strony skrzyni ładunkowej pozwalających na prace porządkowo-konserwacyjne w jej wnętrzu,
11) Możliwość sterowania płytą wypychającą (wysuwanie i wsuwanie) z kabiny kierowcy,
12) Odwłok w całości wykonany spawem ciągłym, zamontowany z tyłu skrzyni ładunkowej otwierany w sposób uchylny do góry,
13) Podłoga wanny zasypowej wykonana ze stali o twardości min HB400 i grubości min. 8 mm
14) Stopień zagęszczenia odpadów - min. 5:1.
15) Odwłok wyposażony w zabezpieczenie mechaniczne przed jego opadnięciem,
16) Urządzenie załadowcze typu otwartego zgodne z normą PN-EN 1501 przystosowane do współpracy z pojemnikami o pojemności od 110 do 1100 litrów,
17) Przyciski lub dźwignie systemu podnoszenia pojemników po obu stronach odwłoka,
18) Możliwość sterowania mechanizmem załadowczym w cyklu automatycznym, ciągłym oraz pojedynczym,
19) Dwa stopnie wraz z czujnikami automatycznie informującymi kierowcę o tym, który stopień jest zajęty oraz dającymi możliwość ograniczenia prędkości do 30 km/h, uniemożliwienia manewru cofania pojazdu, rozłączenia układu ugniatania,
20) Oświetlenie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa: światła hamowania, postojowe, cofania, kierunkowskazy oraz światło alarmowe LED typu „kogut” z przodu oraz z tyłu pojazdu, dwa reflektory robocze na odwłoku,
21) Boczne osłony przeciw najazdowe,
22) System centralnego smarowania,
23) Kamera umieszczona z tyłu zabudowy oraz monitor w kabinie kierowcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie wpłynęła żadna oferta
2024-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy