Przebudowa drogi powiatowej 1569L od km 1+600 do km 3+305 w miejscowościach Uhnin i Białka, gm. Dębowa Kłoda
POWIAT PARCZEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00564550
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00564550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-25 13:01
- Lokalizacja
- Parczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43584f2d-a8cd-4e82-b5e7-c6dd47727494
- Identyfikator
- 5391437872
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564550 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 1569L od km 1+600 do km 3+305 w miejscowościach Uhnin i Białka, gm. Dębowa Kłoda
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PARCZEWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237368
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Parczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@parczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spparczew.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatparczewski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej 1569L od km 1+600 do km 3+305 w miejscowościach Uhnin i Białka, gm. Dębowa Kłoda2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43584f2d-a8cd-4e82-b5e7-c6dd47727494
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485641
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZ-VII.272.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje swoim zakresem przebudowę drogi powiatowej nr 1569L relacji Uhnin – Białka na odcinku o długości 1705 m od km 1+600 w m. Uhnin do km 3+305 w m. Białka. Inwestycja zlokalizowana jest w istniejących liniach rozgraniczających drogi powiatowej, tj. dz. ewid. nr 416, 413, 503 obr. Uhnin oraz nr 906, 1209, 907 obr. Białka w gm. Dębowa Kłoda.
W zakresie inwestycji przewidziana jest:
budowa nowej asfaltowej nawierzchni jezdni, istniejąca nawierzchnia zostanie rozebrana,
wzdłuż jezdni, bezpośrednio za krawężnikiem po stronie prawej (zachodniej) na całym odcinku wykonana zostanie asfaltowa dwukierunkowa droga dla rowerów,
po stronie lewej (wschodniej) jezdnia zakończona będzie poboczem utwardzonym kruszywem,
przebudowa istniejących zjazdów na posesje,
regulacja (oczyszczenie i wyprofilowanie) rowów przydrożnych,
w ciągu rowów drogowych, pod zjazdami przewiduje się ułożenie przepustów z tworzywa sztucznego zakończonych prefabrykowanymi betonowymi ściankami czołowymi ze skośnymi skrzydełkami,
przebudowa trzech przepustów pod koroną drogi, przepusty zakończone zostaną prefabrykowanymi betonowymi ściankami czołowymi o geometrii prostej,
na długości przepustu ramowego w ciągu rzeki Konotopy wykonana zostanie nawierzchnia zakończona prefabrykowanymi ściankami oporowymi posadowionymi na istniejącej konstrukcji ścian czołowych przepustu,
przed rozpoczęciem inwestycji, w ramach robót pielęgnacyjnych i utrzymania pasa drogowego przewidziane jest usunięcie kolidujących drzew i krzewów,
wykonanie tablicy informacyjnej którą należy wykonać zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub państwowych funduszy celowych (Dz. U. z 2021 r. poz. 953, z późn. zm.)
Parametry techniczne tablicy:
• tablica dwustronna – 1 szt., przystosowana do montażu w gruncie (słupki do mocowania, uchwyty)
• wymagany rozmiar tablicy informacyjnej to 180 cm x 120 cm
• tekst zamieszczony na tablicy informacyjnej powinien być widoczny i czytelny dla odbiorców
• tablicę należy wykonać z płyty kompozytowej, tworzywa sztucznego pleksi lub PCV o grubości minimum 3 mm albo umieścić na podkładzie metalowym z podwójnie zawiniętą krawędzią
• informacje do zamieszczenia na tablicy zostaną przekazane przez Zamawiającego po podpisaniu umowy
• tablica powinna zostać usytuowana prostopadle do odcinka drogi powiatowej nr 1569L podlegającego przebudowie w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego, w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od podpisania umowy z Wykonawcą
• w załączeniu Zamawiający przedkłada wzór graficzny tablicy informacyjnej – zał. nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4729612,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8241865,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4729612,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 714 162 71 01
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4729612,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |