Modernizacja oczyszczalni ścieków w zakresie ścieków dowożonych

Gmina Trzcinica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00564597
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00564597/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-25 13:10
Lokalizacja
Trzcinica, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-adb00915-d9ed-4a46-84da-15bc90256896
Identyfikator
6191992345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie oczyszczania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieZbrojenieRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ściekówRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty sanitarneElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalacje niskiego napięciaInne instalacje elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564597 z dnia 2024-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oczyszczalni ścieków w zakresie ścieków dowożonych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzcinica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854926

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 47

1.5.2.) Miejscowość: Trzcinica

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-620

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@trzcinica.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzcinica.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.trzcinica.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oczyszczalni ścieków w zakresie ścieków dowożonych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-adb00915-d9ed-4a46-84da-15bc90256896

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564597

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00539864

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRS-VI.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oczyszczalni ścieków w Laskach w zakresie ścieków dowożonych.
1. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) rozbudowę punktu zlewczego o rozdrabniarkę frezową o wydajności 80m3/h z płytą odciekową,
2) budowę studni Ø 1000 mm z krata ręczna ze stali nierdzewnej,
3) budowę separatora tłuszczu Ø 2000 mm o przepływie 12 l/s,
4) budowę prefabrykowanego zbiornika uśredniającego V=52 m3,
5) prace towarzyszące, w tym geodezyjne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232460-4 - Roboty sanitarne

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta
2024-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane