Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dusznikach Zdroju
GMINA MIEJSKA DUSZNIKI-ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00564752
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00564752/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-25 13:39
- Lokalizacja
- Duszniki-Zdrój, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c6f5a05-7604-4ccf-b830-8a88c54ba25f
- Identyfikator
- 8831678039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564752 z dnia 2024-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dusznikach Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA DUSZNIKI-ZDRÓJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 6
1.5.2.) Miejscowość: Duszniki-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-340
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bp@duszniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.duszniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c6f5a05-7604-4ccf-b830-8a88c54ba25f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Dusznikach Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c6f5a05-7604-4ccf-b830-8a88c54ba25f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564752
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057364/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja stacji uzdatniania wody
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409385
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Dusznikach Zdroju w procedurze zaprojektuj i wybuduj.
2. Zakres robót obejmuje: obejmuje zaprojektowanie i wykonanie modernizacji istniejącej, stacji uzdatniania wody w m. Duszniki Zdrój.Przepustowość SUW po modernizacji powinna wynosić : Qśrh = 120,00 m3/h , Qmaxh = 180,00 m3/h.
Inwestycja dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) Dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 5do SWZ obejmująca:
- Program funkcjonalno-użytkowy
- Opis przedmiotu zamówienia
- Promesa wstępna z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych – promesa wstępna numer Edycja8/2023/6673/PolskiLad
b) Projektowane postanowienia umowy - stanowiące załącznik nr 4 do SWZ,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2024-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |