„BUDOWA ZADASZENIA O STAŁEJ KONSTRUKCJI ISTNIEJĄCEGO BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W NIEMOJKACH”

Miasto i Gmina Łosice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00564845
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00564845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-25 13:57
Lokalizacja
Łosice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85c21e74-060d-4bb7-9792-475033e1367e
Identyfikator
4960249189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieZbrojenieRoboty konstrukcyjneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynienPokrywanie podłóg i ścianRoboty izolacyjneKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie drzwi i okienRoboty malarskieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweFundamentowanie drógRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne gazoweRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00564845 z dnia 2024-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„BUDOWA ZADASZENIA O STAŁEJ KONSTRUKCJI ISTNIEJĄCEGO BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W NIEMOJKACH”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Łosice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237405

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 6

1.5.2.) Miejscowość: Łosice

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 833068821

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalosice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminalosice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminalosice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„BUDOWA ZADASZENIA O STAŁEJ KONSTRUKCJI ISTNIEJĄCEGO BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W NIEMOJKACH”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85c21e74-060d-4bb7-9792-475033e1367e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00564845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048504/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00504874

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPK.271.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na budowie hali sportowej z zadaszeniem o stałej konstrukcji nad istniejącym boiskiem wielofunkcyjnym oraz z zapleczem sanitarno-szatniowym wraz z instalacją gazową wewnętrzną przy szkole podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Niemojkach (wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną) zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3359130,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3359130,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane