„Sporządzenie planu ogólnego Gminy Milejewo”
Gmina Milejewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00565397
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00565397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-10-28 07:35
- Lokalizacja
- Milejewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b283078-6d64-42a6-a4ce-97e10bd45966
- Identyfikator
- 5783033342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00565397 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Sporządzenie planu ogólnego Gminy Milejewo”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milejewo
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Milejewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Elbląska 47
1.5.2.) Miejscowość: Milejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-316
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552312284
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmilejewo@elblag.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milejewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.milejewo.pl www.milejewo.pl www.ugmilejewo.ezamowienia.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Sporządzenie planu ogólnego Gminy Milejewo”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b283078-6d64-42a6-a4ce-97e10bd45966
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032507/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Sporządzenie planu ogólnego Gminy Milejewo.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549820
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.38.2024.NB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie planu ogólnego Gminy Milejewo, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1130) - zwanej dalej u.p.z.p. oraz przepisami wykonawczymi do tej ustawy w tym rozporządzenia
Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 8 grudnia 2023r. w sprawie projektu planu ogólnego gminy, dokumentowania prac planistycznych w zakresie tego planu oraz wydawania z niego wypisów i wyrysów (Dz. U. z 2023 r. poz. 2758). Zakres zamówienia obejmuje m.in. sporządzenie projektu planu
ogólnego Gminy Milejewo, o którym jest mowa w ustawie u.p.z.p. oraz czynny udział w czynnościach związanych z uchwaleniem planu ogólnego, zgodnie z uchwałą Nr III/23/2024 Rady Gminy Milejewo z dnia 20 czerwca 2024r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Milejewo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |