ZP.125.2024 Dostawa materiałów poligraficznych profilaktycznych

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00565447
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00565447/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-28 08:03
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15d0b6bd-11a6-4ed6-889b-c2c24656ebd6
Identyfikator
6750005594
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamoweRóżny sprzęt i artykuły biurowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00565447 z dnia 2024-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP.125.2024 Dostawa materiałów poligraficznych profilaktycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351081570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mogilska 109

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://malopolska.policja.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15d0b6bd-11a6-4ed6-889b-c2c24656ebd6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP.125.2024 Dostawa materiałów poligraficznych profilaktycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15d0b6bd-11a6-4ed6-889b-c2c24656ebd6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565447

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00059334/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.22 Dostawa materiałów promocyjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie może być finansowane ze środków UMK, UMWM, Polska pomoc, FBW (ISF), Programu Ramowego KE Horyzont Europa (HE), EUAF, FENiKS, INTERREG,KPO, RPO EUROPOL EMPACT GRANTS.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00541121

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.125.2024

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów poligraficznych profilaktycznych na potrzeby KWP w Krakowie.
2. Przedmiotem zamówienia są książeczki i kolorowanki dla dzieci o tematyce bezpieczeństwa a także linijka (zakładka) z informacjami na temat numerów alarmowych. Zamawiający oczekuje dostawy gotowych produktów lub zaprojektowania i wydrukowania produktów na potrzeby niniejszego zamówienia. Minimalne ilości zamawiane jednorazowo określone są w opisie asortymentu. Dodatkowo, w załączniku wskazano przewidywane ilości, które Zamawiający zamówi jednorazowo w bieżącym roku. Zamawiający dopuszcza logo drukowane na okładkach książeczek lub drukowane na naklejkach, które będą przyklejone na okładkach przez Wykonawcę
3. Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte jest w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – formularzu cenowym.
4. Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu cenowym.
5. Wszystkie dostarczane produkty muszą być właściwie ologowane, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego. Informacje dotyczące logowania zawarte są w załączniku nr 2 do SWZ oraz w projekcie Umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
6. Dostawy realizowane będą do KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109. Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy właściwej dla danego asortymentu.
7. Umowa ramowa będzie obowiązywać od daty jej zawarcia do dnia 31.12.2025r., lecz nie dłużej niż do wyczerpania ilości asortymentu w niej określonego.
8. Terminy realizacji zamówień cząstkowych do 14 dni kalendarzowych od daty akceptacji wizualizacji z logo, o którym mowa w § 4 ust. 7 projektu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta złożona do postępowania została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 10 Ustawy Pzp – Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli zawiera błędy w obliczeniu ceny lub kosztu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy