Przebudowa dachu na budynku dawnej stajni koni cugowych i wozowni zabytkowego zespołu dworsko-ogrodowego w Milanowie w powiecie parczewskim

POWIAT PARCZEWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00565463
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00565463/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-28 08:08
Lokalizacja
Parczew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77fb5fa1-5a7c-4d8f-a4bd-00d4ec618a7d
Identyfikator
5391437872
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWykonywanie pokryć dachowychUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00565463 z dnia 2024-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dachu na budynku dawnej stajni koni cugowych i wozowni zabytkowego zespołu dworsko-ogrodowego w Milanowie w powiecie parczewskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PARCZEWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237368

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24

1.5.2.) Miejscowość: Parczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@parczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spparczew.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatparczewski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dachu na budynku dawnej stajni koni cugowych i wozowni zabytkowego zespołu dworsko-ogrodowego w Milanowie w powiecie parczewskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77fb5fa1-5a7c-4d8f-a4bd-00d4ec618a7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565463

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005731/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa dachu na budynku dawnej stajni koni cuglowychi wozowni zabytkowego zespołu dworsko-ogrodowego w Milanowie w powiecie parczewskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00528454

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ-VII.272.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje swym zakresem:
• w I etapie:
 wykonanie dokumentacji stanu dachu,
 wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dachu i uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz pozwoleń na prowadzenie robót w szczególności uzyskanie decyzji WUOZ i decyzji organu administracji architektoniczno-budowlanej.
• w II etapie:
 wykonanie robót budowlanych (w szczególności: demontaż starego pokrycia dachowego, wymianę części i/lub wzmocnienie elementów więźby dachowej, przeprowadzenie dezynfekcji preparatami biobójczymi, wykonanie rekonstrukcji oryginalnych zdobień więźby dachowej, wykonanie nowego pokrycia dachowego i obróbek blacharskich) zgodnie z uzyskanymi decyzjami/pozwoleniami, założeniami opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej oraz Programem Funkcjonalno-Użytkowym.
Budynek, którego dach będzie przebudowywany jest jednym z dwóch budynków zespołu dworsko-ogrodowego. Zespół dworsko-ogrodowy w Milanowie wpisany jest do rejestru zabytków decyzją z dnia 17 czerwca 1985 roku, znak: KL.VII-5340/12/85. Obiekt figuruje w rejestrze zabytków województwa lubelskiego pod nr A/1371.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w zał. nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert określonym w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ogłoszeniu
o zamówieniu tj. dnia 18 października 2024 roku do godziny 900 nie wpłynęła żadna oferta.
2024-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane