Dostawa systemu pobierania krwi oraz sprzętu jednorazowego użytku

Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00565758
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00565758/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-28 09:36
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96a1269f-18e9-4ee4-8a9a-cc8ecf234117
Identyfikator
6651042675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczneUrządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi

Wykonawcy

1 przyznane

SARSTEDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL · lot 0
740 948,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00565758 z dnia 2024-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa systemu pobierania krwi oraz sprzętu jednorazowego użytku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311591

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna 45

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-504

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@szpital-konin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-konin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/wsz_konin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa systemu pobierania krwi oraz sprzętu jednorazowego użytku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96a1269f-18e9-4ee4-8a9a-cc8ecf234117

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565758

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052288/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa systemu pobierania krwi oraz sprzętu jednorazowego użytku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513570

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSZ-EP-34/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 831244,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa systemu pobierania krwi oraz sprzętu jednorazowego użytku.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ (Formularz oferty) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy), w którym podano ilość przedmiotu zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia.

Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na to, że system pobierania krwi oraz sprzęt jednorazowego użytku muszą być ze sobą kompatybilne, w związku z czym, muszą pochodzić od tego samego Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 740948,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740948,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 740948,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SARSTEDT Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7870001085

7.3.3) Ulica: ul. Grzybowska 87

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-844

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 740948,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2024-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy