Wymiana dźwigu osobowego hydraulicznego na dźwig osobowy elektryczny w budynku Urzędu Skarbowego w Nysie przy ul. Krzywoustego 23, w systemie zaprojektuj i wybuduj
Izba Administracji Skarbowej w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00565858
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00565858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 09:55
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d079d89-dfe9-4475-b2ab-f2dda368f7fd
- Identyfikator
- 7541026256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00565858 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana dźwigu osobowego hydraulicznego na dźwig osobowy elektryczny w budynku Urzędu Skarbowego w Nysie przy ul. Krzywoustego 23, w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Witolda Pileckiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-331
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.opole@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opolskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d079d89-dfe9-4475-b2ab-f2dda368f7fd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dźwigu osobowego hydraulicznego na dźwig osobowy elektryczny w budynku Urzędu Skarbowego w Nysie przy ul. Krzywoustego 23, w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d079d89-dfe9-4475-b2ab-f2dda368f7fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00232525/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Wymiana dźwigu osobowego hydraulicznego w budynku Urzędu Skarbowego w Nysie przy ul. Krzywoustego 23 na dźwig osobowy elektryczny w systemie zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481108
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1601-ILZ.260.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana dźwigu osobowego hydraulicznego na dźwig osobowy elektryczny w budynku Urzędu Skarbowego w Nysie przy ul. Krzywoustego 23, w systemie zaprojektuj i wybuduj.
2. Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w dwóch etapach:
1) I etap zamówienia:
a) opracowanie technologii wykonania robót budowlanych w czynnym obiekcie;
b) wykonanie dokumentacji techniczno-wykonawczej dźwigu osobowego wraz z jej zatwierdzeniem przez Urząd Dozoru Technicznego oraz przygotowanie wniosku o wydanie decyzji zezwalającej na eksploatację tego dźwigu zgodnie z przepisami i rozporządzeniami, uwzględniając również wytyczne Zamawiającego zawarte w PFU;
c) sporządzenie w oparciu o PFU i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze złożeniem wniosku do organu administracji architektoniczno-budowlanej w zależności od potrzeb o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenie budowy (jeżeli dotyczy);
d) przeniesienie na Zamawiającego wszelkich autorskich praw majątkowych i praw zależnych do opracowanych dokumentacji.
2) II etap zamówienia:
a) wykonanie i odbiór robót budowlanych wraz ze wszystkimi pracami towarzyszącymi zgodnie z opracowaną dokumentacją oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
42416100-6 - Windy
45313100-5 - Instalowanie wind
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217710,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405900,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217710,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIFTPROJEKT RAFALIK SP. KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368101003
7.3.3) Ulica: ul. Pawia 51/72
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-030
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217710,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |