Zagospodarowanie terenu wokół budynku „Górnik” przy ul. Głównej 22 w Sokołowsku - Etap I
Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00566317
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00566317/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 11:37
- Lokalizacja
- Sokołowsko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-059efaf1-6ef0-4431-927b-efc40940edb3
- Identyfikator
- 8861010961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00566317 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół budynku „Górnik” przy ul. Głównej 22 w Sokołowsku - Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sanatoria Dolnośląskie sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890314440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa, 3
1.5.2.) Miejscowość: Sokołowsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-351
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748458240
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sanatoria-dolnoslaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sanatoria-dolnoslaskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sanatoria-dolnoslaskie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu wokół budynku „Górnik” przy ul. Głównej 22 w Sokołowsku - Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-059efaf1-6ef0-4431-927b-efc40940edb3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566317
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472217
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/32/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 890000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych, polegających na wykonaniu zagospodarowania terenu wokół budynku „Górnika” na podstawie poniższych dokumentów:
a) PZT – Przebudowa i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo Leczniczego ,,Górnik” przy ul. Głównej 22, 58-351 Sokołowsko ( dz. nr 26/3, obręb Sokołowsko)
b) Projektu Zagospodarowania Terenu -Projektu Wykonawczego - Przebudowa i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo Leczniczego ,,Górnik” przy ul. Głównej 22, 58-351 Sokołowsko ( dz. nr 26/3, obręb Sokołowsko)
c) Decyzja Starosty Wałbrzyskiego Nr 381/2022 z dnia 26.09.2022r. zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę,
d) Decyzja Nr 1210/2022 z dnia 16.09.2022r. Dolnośląski Wojewódzki Konserwator Zabytków we Wrocławiu,
e) Przedmiar robót.
Zamawiający wyłącza z przedmiaru
załączonego do przetargu następujące
elementy (punkty przedmiaru):
a) Pkt 1.2.4 Alejki o nawierzchni
mineralnej
b) Pkt 1.2.5 Opaski z grysu
granitowego
c) Pkt 1.2.7 Krawężniki i obrzeże w
części
Do wyceny należy dodać z tego działu
następujące pozycje:
Poz. 75 d.1.2.7 Ława betonowa – beton
C12/15
Poz. 76 d.1.2.7 Obrzeża granitowe o
wym. 8x25 cm
Poz. 77 d.1.2.7 Krawężniki granitowe o
wym. 15x30cm
d) Pkt 1.4 Zieleń
e) Pkt 1.5.2 Altana wypoczynkowa
f) Pkt 1.5.3 Pozostałe
g) Pkt 2 System podlewania zieleni
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1094700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1926605,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1094700 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Ogólnobudowlany MIAR-BUD
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Matbruk Łukasz Lulko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 886 000 47 11
7.3.3) Ulica: ul. Dubois 46
7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych
7.3.5) Kod pocztowy: 58-304
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1094700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-15| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |