„Rozbudowa cmentarza komunalnego w Trzcinicy – etap I” polegająca na wykonaniu odwodnienia na terenie nowego cmentarza w Trzcinicy, budowie alejki głównej i alejek bocznych.
GMINA JASŁO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00566384
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00566384/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 11:48
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff4afeb1-0eba-4458-a53d-461f77caf9d4
- Identyfikator
- 6851600312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00566384 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa cmentarza komunalnego w Trzcinicy – etap I” polegająca na wykonaniu odwodnienia na terenie nowego cmentarza w Trzcinicy, budowie alejki głównej i alejek bocznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASŁO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440264
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 44 36669
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminajaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminajaslo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9530711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa cmentarza komunalnego w Trzcinicy – etap I” polegająca na wykonaniu odwodnienia na terenie nowego cmentarza w Trzcinicy, budowie alejki głównej i alejek bocznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff4afeb1-0eba-4458-a53d-461f77caf9d4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566384
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00097864/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Rozbudowa cmentarza komunalnego w m. Trzcinica pol. na: 1.Wykonaniu odwodnienia na ter. nowego cmentarza w Trzcinicy 2) Budowie alejki głównej i alejek bocznych na ter. nowego cm. komun. w Trzcinicy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00406293
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OŚiGK.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa cmentarza komunalnego w Trzcinicy – etap I” polegająca na wykonaniu odwodnienia na terenie nowego cmentarza w Trzcinicy, budowie alejki głównej i alejek bocznych.
2. Zamawiający realizuje zadanie na podstawie pozwolenia na budowę i zatwierdzonego decyzją Nr 7.33.2022 z dnia 19 kwietnia 2022 r. Starosty Jasielskiego projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno – budowlanego obejmującego rozbudowę cmentarza komunalnego w Trzcinicy (wykonanie ciągów komunikacyjnych, miejsc grzebalnych, miejsc parkingowych) oraz budowę zewnętrznej instalacji elektrycznej, budowę kanalizacji deszczowej wraz z drenażem na działkach ewid. nr 784/2, 785, 784/1, 783 położonych w miejscowości Trzcinica gm. Jasło.
3. Szczegółowy zakres robót określają: przedmiar robót (zał. nr 1), projekt budowlany (zał. Nr 3) oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (zał. nr 2) będące załącznikami do SWZ.
UWAGA: projekt budowlany (zał. nr 3) do wykorzystania w części dotyczącej przedmiaru (zał. nr 1).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243725,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279999,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243725,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAM-BUD Kamil Cich
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9181934425
7.3.3) Ulica: ul. Krasińskiego 15/26
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243725,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |