Organizacja Konferencji dla 80 osób

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00566419
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00566419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-28 11:56
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d324fff5-9077-4dd8-9f97-68303b4efe96
Identyfikator
9542353828
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

Wykonawcy

1 przyznane

WISŁA MOUNTAIN RESORT OPERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
74 845,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00566419 z dnia 2024-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja Konferencji dla 80 osób

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276855696

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 30

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-048

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 757 33 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup-katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupkatowice.praca.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/980133

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna samorządu województwa nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja Konferencji dla 80 osób

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d324fff5-9077-4dd8-9f97-68303b4efe96

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056916/27/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.42 Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

1.3.43 Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522205

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/24/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 253492,01 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 55149,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Organizacja konferencji dla 80 osób w dniach 9-10.12.2024 r.
Wymagania podstawowe:
I. Konferencja musi zostać zorganizowana na terenie województwa śląskiego w regionie Podbeskidzia w odległości nie większej niż 5 km od Dworca Kolejowego, odległość mierzona poprzez wyznaczenie trasy w Google Maps (samochodem w km), liczonej na podstawie dojazdu drogami publicznymi. Jeśli jest wiele tras dojazdu do miejsca docelowego Zamawiający weźmie pod uwagę odległość w km najkrótszej trasy.
II. Standard hotelu: co najmniej 3 gwiazdki, w rozumieniu przepisów § 2 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (Dz.U. 2017 poz. 2166 ), hotel musi posiadać minimum 43 pokoje oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
III. Wszystkie elementy zamówienia tj. organizacja sali na konferencję, przerw kawowych, lunchu, kolacji oraz noclegu dla 80 uczestników zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia muszą zostać zrealizowane na terenie jednego budynku (hotelu) tj. lokalizacji posiadającej ten sam adres.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50305,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74845,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213782029

7.3.3) Ulica: Widok 8

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-023

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74845,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-12-09 do 2024-12-10
2024-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi