Roboty budowlane obejmujące przebudowę wejścia do magazynu Zakładu Higieny Weterynaryjnej w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00566583
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00566583/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 12:28
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b19511f-1b6b-42a9-898b-a4335803b07b
- Identyfikator
- 7770020427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchni
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00566583 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane obejmujące przebudowę wejścia do magazynu Zakładu Higieny Weterynaryjnej w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000092976
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 250
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 60-166
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wiw.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiw.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wiw_poznan1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Inspekcja weterynaryjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane obejmujące przebudowę wejścia do magazynu Zakładu Higieny Weterynaryjnej w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b19511f-1b6b-42a9-898b-a4335803b07b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00578027/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wydatki inwestycyjne jednostek budżetowych - roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465061
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AD-O.272.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 434495,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane obejmujące przebudowę wejścia do magazynu Zakładu Higieny Weterynaryjnej w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie przeprowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji, celem udzielenia zamówienia publicznego na roboty budowlane obejmujące przebudowę wejścia do magazynu Zakładu Higieny Weterynaryjnej w budynku Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Poznaniu, zgodnie z treścią art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych zostaje unieważnione, ponieważ wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 596726,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596726 PLN
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |