„Zabezpieczenie wyrw na prawym brzegu rzeki Nysa Kłodzka od górnego stanowiska jazu nr 1 do mostu Bema.”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00566682
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00566682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 12:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4b852d2-bef4-455c-b4b4-89c23cd398e3
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00566682 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zabezpieczenie wyrw na prawym brzegu rzeki Nysa Kłodzka od górnego stanowiska jazu nr 1 do mostu Bema.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.szawelska@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zabezpieczenie wyrw na prawym brzegu rzeki Nysa Kłodzka od górnego stanowiska jazu nr 1 do mostu Bema.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4b852d2-bef4-455c-b4b4-89c23cd398e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W sytuacji klęski żywiołowej, jak powódź, szybkie działanie jest kluczowe dla ochrony pobliskich mieszkańców oraz dóbr materialnych, będących w pobliżu. Jest to sytuacja wyjątkowa, niewynikająca z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, zamawiający nie mógł jej przewidzieć. W związku z powyższym wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, bez zachowania terminów określonych dla innych trybów udzielania zamówienia.
tryb z wolnej ręki art. 213 ust. 1, art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 5)
ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
(Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.)
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: V.ROZ.2710.90.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1005562,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zabudowa wyrw brzegowych oraz wałowych, wykonanie dojazdu do miejsca prowadzenia prac i odtworzenie zjazdu.
W zakresie prac jest:
Roboty ziemne:
- Odspojenie i załadowanie ziemi koparką na samochody samowyładowcze.
- Zmiany stanowiska koparki w miarę postępu robót.
- Ręczne wykonanie i utrzymanie rowków odwadniających w wykopie.
- Przewóz ziemi samochodami oraz wyładunek w miejscu wbudowania w nasyp lub na odkład.
- Ręczne wyrównanie z grubsza skarp i dna wykopu.
Roboty związane z wykonaniem narzutów kamiennych.
Dostawa kamienia ciężkiego o wymiarze boku powyżej 50 cm wraz z wbudowaniem oraz dostawa kamienia drobniejszego do klinowania. – Profilowanie skarpy.
W zakresie prac przewidziano również pozyskanie dostawę brakującego materiału do wbudowania w wyrwy z rzeki Nysa Kłodzka( rumosz rzeczny).
W miejscu zabudowy wyrwy wałowej dostawa koszy gabionowych wysokości 15 cm.
Kosze gabionowe po wypełnieniu kamieniem zahumusować.
Dno wyrwy przy murze oporowym wypełnić kamieniem i przelać betonem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1253374,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Kuterski HYDROMAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7491759122 Regon: 161445390
7.3.3) Ulica: ul. Przyjaźni 102
7.3.4) Miejscowość: Kędzierzyn Koźle
7.3.5) Kod pocztowy: 47-225
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1253374,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-138.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca oświadczył, że nie zachodzą w stosunku do mnie przesłanki wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na
Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |