Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików

Gmina Zaklików

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00566979
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00566979/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-28 13:35
Lokalizacja
Zaklików, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1874375-27e2-45fd-b897-410a957ca03d
Identyfikator
8652396324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaPojazdy służb ratowniczychWozy strażackieMotopompy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00566979 z dnia 2024-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15

1.5.2.) Miejscowość: Zaklików

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zaklikow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/178247/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1874375-27e2-45fd-b897-410a957ca03d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566979

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041700/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP z Gminy Zaklików

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

ENERGIA I ŚRODOWISKO”2 z programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543289

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeciwdziałanie zagrożeniom poprzez doposażenie jednostek OSP Gminy Zaklików. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek OSP w Gminie Zaklików.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności dostawę:
1) przyczepy pożarniczej sprzętowej w zabudowie szkieletowej z żaluzjami w wykonaniu aluminiowym,
2) Zestaw ratownictwa medycznego- wyposażenie przyczepy
3) pojazdu typu quad z wyposażeniem ratowniczym,
4) motopompy, motopompy szlamowej i agregatu hydraulicznego,
5) agregatu pompowego na przyczepie zamykanej,
6) agregatu prądotwórczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

34144210-3 - Wozy strażackie

34144213-4 - Motopompy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ cena lub koszt najkorzystniej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższ kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 880397,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 880397,10 PLN

2024-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy