Usługa dystrybucji energii elektr. dla obiektów jedn. wojsk. w m.: Chełm, dz. nr 359; Honiatycze, dz. nr 523; Przemyśl, dz. nr 235/1, 997/9 obręb 212, zlokal. w obsz. PGE DYSTRYBUCJA S.A. Oddz. Zamość

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00566988
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00566988/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-28 13:36
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f9c0df0-0d7f-4b14-9c80-75105633bea4
Identyfikator
7120105082
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaPrzesył energii elektrycznej

Wykonawcy

1 przyznane

PGE DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL · lot 0
554 170,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00566988 z dnia 2024-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dystrybucji energii elektr. dla obiektów jedn. wojsk. w m.: Chełm, dz. nr 359; Honiatycze, dz. nr 523; Przemyśl, dz. nr 235/1, 997/9 obręb 212, zlokal. w obsz. PGE DYSTRYBUCJA S.A. Oddz. Zamość

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430268824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1A

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-020

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzilublin.zampub@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzilublin.wp.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna MON

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Infrastruktura

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa dystrybucji energii elektr. dla obiektów jedn. wojsk. w m.: Chełm, dz. nr 359; Honiatycze, dz. nr 523; Przemyśl, dz. nr 235/1, 997/9 obręb 212, zlokal. w obsz. PGE DYSTRYBUCJA S.A. Oddz. Zamość

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f9c0df0-0d7f-4b14-9c80-75105633bea4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00566988

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045584/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Usługa dystrybucji energii elektr. dla obiektów jedn. wojsk. w m.: Chełm, dz. nr 359; Honiatycze, dz. nr 523; Przemyśl, dz. nr 235/1, 997/9 obręb 212, zlokal. w obsz. PGE DYSTRYBUCJA S.A. Oddz. Zamość

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519227

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne: Usługi dystrybucji energii elektrycznej na terenie objętym zamówieniem mogą być świadczone tylko i wyłącznie przez PGE DYSTRYBUCJA S. A. Oddział Zamość, ul. Koźmiana 1, 22-400 Zamość posiadającą koncesję na dystrybucję energii elektrycznej, będącą właścicielem sieci dystrybucyjnej. Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w związku z wystąpieniem okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - usługa może być świadczona tylko przez jednego Wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5.029/24/WR-KR/WEN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 450545,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów jednostek wojskowych w m. Chełm, 22-100 Chełm, ul. Lubelska 139, dz. nr 359, w m. Honiatycze, 22-550 Honiatycze, dz. nr 523 oraz w m. Przemyśl, ul. Juliusza Słowackiego, dz. nr 235/1, 997/9 obręb 212, zlokalizowanych w obszarze dystrybucji PGE DYSTRYBUCJA S. A. Oddział Zamość

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 554170,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554170,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 554170,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462593855

7.3.3) Ulica: Koźmiana 1

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 554170,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W ramach przedmiotowego zamówienia zawarte zostały 3 umowy - oddzielnie dla każdego punktu poboru. Wszystkie 3 umowy zostały zawarte na czas nieoznaczony - na podstawie art. 435 ust. 2 ustawy Pzp. W związku z tym, że w niniejszym ogłoszeniu, w sekcji VIII pkt 8.3.): okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej, nie możliwości wyboru, że umowy zostały zawarte na czas nieoznaczony, został wskazany na okres 48 miesięcy.
2024-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi