„Wymiana oświetlenia ulicznego w Gminie Małkinia Górna”

GMINA MAŁKINIA GÓRNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00567049
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00567049/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-28 13:51
Lokalizacja
Małkinia Górna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33e05ec5-e7f4-4d5d-b0f2-6a5ab51ac641
Identyfikator
7591624930
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoOświetlenie zewnętrzne

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA OLSZEWSKAGiełczyn, PL · lot 0
106 518 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00567049 z dnia 2024-10-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana oświetlenia ulicznego w Gminie Małkinia Górna”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAŁKINIA GÓRNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przedszkolna 1

1.5.2.) Miejscowość: Małkinia Górna

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 644 80 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@malkiniagorna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malkiniagorna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-33e05ec5-e7f4-4d5d-b0f2-6a5ab51ac641

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymiana oświetlenia ulicznego w Gminie Małkinia Górna”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33e05ec5-e7f4-4d5d-b0f2-6a5ab51ac641

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567049

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049153/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wymiana oświetlenia ulicznego w Gminie Małkinia Górna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492559

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INT 271.08.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Małkinia Górna polegająca na wymianie istniejących nieenergooszczędnych opraw oświetleniowych na nowe oprawy oświetleniowe ze źródłem światła LED.
Zamówienie obejmuje:
- demontaż 198 szt. istniejących opraw,
- dostawę opraw oświetleniowych ulicznych LED o parametrach zgodnych z wytycznymi programu „Rozświetlamy Polskę”,
- montaż 198 szt. dostarczonych opraw

Utylizacja zdemontowanych opraw oświetleniowych jest po stronie Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia zdemontowanych opraw w miejsce wskazane przez Zamawiającego.

Instalowane oprawy oświetleniowe muszą gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy i jednocześnie posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 106518,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270863,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 106518,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSBUD” Sylwia Olszewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8631622057

7.3.3) Ulica: Bielna 6g

7.3.4) Miejscowość: Giełczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 18-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 106518,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-01-31
2024-10-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane