Remont pomieszczenia terapii zajęciowej w Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej Pl. Szpitalny 5 po zalaniu falą powodziową.
Dom Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00567079
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00567079/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 13:59
- Lokalizacja
- Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f199e887-b03d-40a6-be58-f06465eb009c
- Identyfikator
- 8811330882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00567079 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczenia terapii zajęciowej w Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej Pl. Szpitalny 5 po zalaniu falą powodziową.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310545
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Górna 23
1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@dps-bystrzyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dps.bystrzyca.bip-info.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f199e887-b03d-40a6-be58-f06465eb009c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczenia terapii zajęciowej w Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej Pl. Szpitalny 5 po zalaniu falą powodziową.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f199e887-b03d-40a6-be58-f06465eb009c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567079
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00543120
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku z art. 301 ust.1 pkt 3 ustawy Pzp ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której wcześniej nie można było przewidzieć, nie można zachować terminów określonych dla trybu podstawowego. W dniu 15 września 2024 w wyniku zalania falą powodziową zniszczeniu uległy pomieszczenia terapii zajęciowej w budynku DPS Pl. Szpitalny 5. Jest to zdarzenie niewynikające z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, którego wystąpienia i skutków zamawiający nie mógł przewidzieć. Przywrócenie funkcjonowania terapii zajęciowej jest pilną potrzebą udzielenia zamówienia, ponieważ jest niezbędne do zapewnienia świadczenia właściwego poziomu usług bytowych zgodnie ze standardem przez zamawiającego. Z powodu pilnej potrzeby uruchomienia terapii zajęciowej nie można zachować terminów określonych dla trybu podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.2710.2.2024.AP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Zamówienia jest remont terapii zajęciowej w budynku Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej Pl. Szpitalny 5 po zalaniu falą powodziową, w szczególności:
-zerwanie posadzek betonowych
- skucie tynków lub ścian z płyty kartonowo gipsowej
- montaż drzwi ppoż.
-montaż płytek podłogowych
-dwukrotne malowanie
-pokrycie ścian tynkiem mozaikowym żywicznym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89995,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108925,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89995,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Adam Kasza
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811001836
7.3.4) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89995,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |