„Wymiana budynku zaplecza Zespołu Boisk Sportowych ORLIK 2012 i nawierzchni sportowej z trawy syntetycznej na boisku do gry w piłkę nożną przy boisku Orlik w Smykowie”
GMINA SMYKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00567407
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00567407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 14:54
- Lokalizacja
- Smyków, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8667294b-4cae-4de8-8736-2655b63b89ca
- Identyfikator
- 6581939608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00567407 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana budynku zaplecza Zespołu Boisk Sportowych ORLIK 2012 i nawierzchni sportowej z trawy syntetycznej na boisku do gry w piłkę nożną przy boisku Orlik w Smykowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SMYKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010719
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 91
1.5.2.) Miejscowość: Smyków
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-212
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@smykow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.smykow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8667294b-4cae-4de8-8736-2655b63b89ca1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wymiana budynku zaplecza Zespołu Boisk Sportowych ORLIK 2012 i nawierzchni sportowej z trawy syntetycznej na boisku do gry w piłkę nożną przy boisku Orlik w Smykowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8667294b-4cae-4de8-8736-2655b63b89ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031226/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wymiana budynku zaplecza Zespołu Boisk Sportowych ORLIK 2012 i nawierzchni sport. z trawy syntet. w Smykowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.p.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka i budowa budynku zaplecza sanitarno- szatniowego oraz wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy Zespołu Boisk Sportowych Orlik 2012 w Smykowie.
Przedmiotem zamierzenia jest:
- rozbiórka bez fundamentów istniejącego budynku zaplecza sanitarno – szatniowego
- budowa na istniejących fundamentach nowego budynku zaplecza sanitarno- szatniowego,
- rozbiórka nawierzchni boiska ze sztucznej trawy,
- montaż na istniejącej podbudowie nawierzchni boiska ze sztucznej trawy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024. poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |