Dostawa pomocy dydaktycznych dla projektu: Realizacja Programu Rozwojowego Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Werbkowicach z terenu gminy Werbkowice
GMINA WERBKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00567489
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00567489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-28 15:26
- Lokalizacja
- Werbkowice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-782abe8c-405e-4bc3-bfa0-8d8dbef512de
- Identyfikator
- 9191783198
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00567489 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomocy dydaktycznych dla projektu: Realizacja Programu Rozwojowego Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Werbkowicach z terenu gminy Werbkowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WERBKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368859
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamojska 1
1.5.2.) Miejscowość: Werbkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-550
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 657 20 80
1.5.8.) Numer faksu: 84 657 20 91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@werbkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://werbkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.werbkowice.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa pomocy dydaktycznych dla projektu: Realizacja Programu Rozwojowego Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Werbkowicach z terenu gminy Werbkowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-782abe8c-405e-4bc3-bfa0-8d8dbef512de
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049331/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa pomocy dydaktycznych dla projektu: Realizacja Programu Rozwojowego Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Werbkowicach z terenu gminy Werbkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane ze środków Unii Europejskiej oraz środków Gminy Werbkowice w ramach projektu pn. „Realizacja Programu Rozwojowego Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Werbkowicach z terenu gminy Werbkowice” – Zadanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.9.2024.KBR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 129826,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I – Dostawa Pomocy multimedialnych i dydaktycznychSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2A, 2B i 2C do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianych pomocy dydaktycznych, dla każdej z części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48520000-9 - Pakiety oprogramowania multimedialnego
39162000-5 - Pomoce naukowe
37524100-8 - Gry edukacyjne
4.5.5.) Wartość części: 117889,99 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II – Dostawa mapSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2A, 2B i 2C do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianych pomocy dydaktycznych, dla każdej z części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 22114300-5 - Mapy
4.5.5.) Wartość części: 487,80 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III – Dostawa broni i wyposażenia strzelnicy szkolnejSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2A, 2B i 2C do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianych pomocy dydaktycznych, dla każdej z części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35310000-0 - Broń różna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35210000-9 - Cele strzelnicze
4.5.5.) Wartość części: 11448,31 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w CZĘŚCI I złożonych zostało 5 ofert, tj.:
1) Grupa MAC S. A., ul. Witosa 76, 25-561 Kielce, która została odrzucona na podstawie:
a) art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy PZP;
b) art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp.
2) EDU-PARTNER Agnieszka Skierka Agnieszka Skierka ul. Starowiejska 105, 83-307
Kiełpino, która została odrzucona na podstawie
a) art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy PZP;
b) art. 226 ust. 1 pkt 10 ustawy Pzp.
3) Moje Bambino Sp. z o. o. , ul. Graniczna 46, 93-428 Łódź, która została odrzucona na
podstawie:
a) art. 226 ust 1 pkt 10 ustawy PZP.
4) Educarium spółka z o. o., ul. Grunwaldzka 207 85-451 Bydgoszcz, która została odrzucona
na podstawie:
a) art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy PZP.
5) Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS Sp. z o.o. Łęczyńska 37, 20-309 Lublin, która
została odrzucona na podstawie:
a) art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy PZP;
b) art. 226 ust. 1 pkt 10 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121064,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 142550,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca odstąpił od podpisania umowy.
Oferta drugiego z wykonawców została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 13 Ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 832,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 917,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca odstąpił od podpisania umowy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17920,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17920,00 PLN
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |