Wykonanie daszków nad schodami zewn. i doświetlami piwnic nowej części szkoły przy ul.Sarenki 20 oraz uszczelnienie ściany piwnicy w ramach zad.:Wyk. drenażu wokół nowej części szkoły w Zalesiu Górnym
Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00567495
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00567495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 15:29
- Lokalizacja
- Piaseczno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f93289bf-a469-4f6f-98de-6488547ea60d
- Identyfikator
- 1231210962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00567495 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie daszków nad schodami zewn. i doświetlami piwnic nowej części szkoły przy ul.Sarenki 20 oraz uszczelnienie ściany piwnicy w ramach zad.:Wyk. drenażu wokół nowej części szkoły w Zalesiu Górnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f93289bf-a469-4f6f-98de-6488547ea60d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie daszków nad schodami zewn. i doświetlami piwnic nowej części szkoły przy ul.Sarenki 20 oraz uszczelnienie ściany piwnicy w ramach zad.:Wyk. drenażu wokół nowej części szkoły w Zalesiu Górnym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f93289bf-a469-4f6f-98de-6488547ea60d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033835/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Wykonanie drenażu wokół nowej części szkoły w Zalesiu Górnym.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486572
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Spr. 96/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
"Wykonanie daszków nad schodami zewnętrznymi i doświetlami piwnic nowej części szkoły przy ul. Sarenki 20 oraz uszczelnienie ściany piwnicy w ramach zadania: Wykonanie drenażu wokół nowej części szkoły w Zalesiu Górnym."
Celem prac jest zapobieganie zalewaniu piwnic w wyniku opadów atmosferycznych i wykonanie w tym celu daszków zabezpieczających zejścia i doświetli zewnętrznych (nisze okienne i schody) oraz uszczelnienia i osuszenia ściany piwnicy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przetarg został unieważniony na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty, tj. firmy PHU SIMBUD Grzegorz Kuligowski, ul. Osiedlowa 4A, 05-500 Józefosław przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia publicznego zamierzał przeznaczyć kwotę 414 386,00 zł brutto, a oferta najkorzystniejsza wynosi 725 331,00 PLN zł brutto.
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |