Budowa tężni solankowej w Parku Heiloo w Świętochłowicach
GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00567516
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00567516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-28 15:38
- Lokalizacja
- Świętochłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2089c60-6f3d-463a-9b8a-86d3c8a7610b
- Identyfikator
- 6272748738
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00567516 z dnia 2024-10-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej w Parku Heiloo w Świętochłowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIĘTOCHŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 54
1.5.2.) Miejscowość: Świętochłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@swietochlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swietochlowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9718791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej w Parku Heiloo w Świętochłowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2089c60-6f3d-463a-9b8a-86d3c8a7610b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024033/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa tężni solankowej w Parku Heiloo w Świętochłowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472060
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INZP.271.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego robót budowlanych polegających na budowie tężni solankowej w Parku Heiloo w Świętochłowicach.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
• wykonanie robót przygotowawczych (w tym m.in.: wygrodzenie terenu budowy, montaż tablic informacyjnych oraz ostrzegawczych, organizację zaplecza terenu budowy),
• demontaż i rozbiórkę obiektów i elementów wyposażenia placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz małej architektury (część z obiektów do przeniesienia i ponownego montażu w odległości maks. do 2,5 km w linii prostej od miejsca demontażu),
• wytyczenie geodezyjne w terenie,
• opracowanie i uzgodnienie projektów czasowych zmian organizacji ruchu w związku z budową przyłączy,
• uzyskanie decyzji zezwalającej na prowadzenie robót w pasie drogowym dróg publicznych,
• wprowadzenie i utrzymanie oraz likwidację czasowych zmian organizacji ruchu w związku z budową przyłączy,
• budowę przyłącza do sieci wodociągowej,
• budowę przyłącza do sieci elektrycznej wraz ze złączem kablowym TG,
• odtworzenie nawierzchni, w tym m. in. pasa drogowego dróg publicznych po wykonaniu przyłączy,
• budowę tężni solankowej z otaczającą niecką na skraplającą się solankę,
• wypełnienie niecki grysem granitowym,
• montaż tarniny,
• wykonanie instalacji wodociągowej,
• wykonanie instalacji obiegu solanki (instalacji tłocznej wraz z pompą zatapialną oraz instalacji powrotnej),
• zabudowę zbiornika bezodpływowego na solankę oraz osadnika,
• budowę studni wodomierzowej i studni technicznej,
• wykonanie instalacji elektrycznej,
• budowę instalacji oświetlenia terenu,
• wykonanie automatyki tężni,
• wykonanie sterowania oświetleniem,
• wykonanie instalacji ochrony od porażeń,
• wykonanie nawierzchni utwardzonej płytami z betonu architektonicznego,
• wykonanie ścieżek o nawierzchni wodoprzepuszczalnej, mineralno-żywicznej,
• zagospodarowanie terenu wokół tężni,
• montaż ławek z oparciami, koszy na odpady, stojaków na rowery oraz tablic regulaminowych,
• wykonanie nasadzeń kompozycji zieleni niskiej,
• dostawę solanki,
• uruchomienie tężni,
• szkolenie wyznaczonych przedstawicieli Zamawiającego w zakresie eksploatacji i konserwacji tężni, zamontowanych urządzeń, systemów, instalacji itp.,
• wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz opracowanie instrukcji funkcjonalnej tężni, określającej sposób wytwarzania aerozolu, zakres i częstotliwość monitorowania warunków sanitarnohigienicznych i funkcjonalnych, w tym jakości używanej wody i stanu technicznego urządzeń,
• przekazanie wszelkich odpadów oraz nadmiaru mas ziemnych powstałych w trakcie i/lub w wyniku realizacji zamówienia do odzysku, zagospodarowania lub unieszkodliwienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
• likwidację zaplecza i wygrodzenia terenu budowy
• wszelkie pozostałe roboty i/lub czynności niezbędne dla prawidłowej realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45262210-6 - Fundamentowanie
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262420-1 - Wznoszenie konstrukcji obiektów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 986312,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1146530,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 986312,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SC COMFORT Sara Kowalczyk
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 3D Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492236752
7.3.3) Ulica: Michałowskiego 12/41
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-224
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie robót budowlanych związanych
z budową tężni solankowej w charakterze
podwykonawcy przez cały okres trwania
przedmiotu zamówienia.
ADWIZER Agnieszka Podraska ul.
Kolegialna 47, 09-402 Płock
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 986312,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |