Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu brygadowego typu wywrotka, na potrzeby WGKiZD Urzędu Miejskiego w Szydłowcu”.

GMINA SZYDŁOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00567845
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00567845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-29 08:07
Lokalizacja
Szydłowiec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a2995a5-f00e-4311-bed4-3cf0eaac90d6
Identyfikator
7991913158
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikoweUsługi leasingu finansowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00567845 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu brygadowego typu wywrotka, na potrzeby WGKiZD Urzędu Miejskiego w Szydłowcu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZYDŁOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223391

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK WIELKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szydlowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szydlowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4a2995a5-f00e-4311-bed4-3cf0eaac90d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu brygadowego typu wywrotka, na potrzeby WGKiZD Urzędu Miejskiego w Szydłowcu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a2995a5-f00e-4311-bed4-3cf0eaac90d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00546791

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Dostawa w formie leasingu fabrycznie nowego samochodu brygadowego typu wywrotka, na potrzeby WGKiZD Urzędu Miejskiego w Szydłowcu”.
2. Specyfikacja techniczna samochodu brygadowego typu wywrotka o masie całkowitej do 3,5T:
Kabina brygadowa – 4 drzwiowa min. 6 osobowa
Dane techniczne:
Rodzaj nadwozia: wywrotka z podwójną kabiną
Koła stalowe min 16” : opony ogumienie standardowe przednie/tylne: min. 195/75R16
Ładowność: min 850 kg
Zawieszenie pojazdu wzmocnione, podwójne koła na osi tylnej
Rok produkcji – 2024
Przebieg – pojazd fabrycznie nowy
Gwarancja – min. 24 miesiące
Pojazd wyposażony w hak holowniczy
Szerokość całkowita z lusterkami zewnętrznymi: max 2600mm
Zwis tylny: max. 2000mm
Długość całkowita: max. 6700mm
Rozstaw osi: max. 3800mm
Zwis przedni: max 900mm
Silnik
Pojemność skokowa (cm3): min.2200
Liczba cylindrów: 4
Ilość zaworów: 16
Moc maksymalna KM: min. 150
Maksymalny moment obrotowy Nm: min 350
Typ wtrysku paliwa: bezpośredni Common Rail
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Filtr cząstek stałych: FAP
Norma emisji spalin: EURO VI
Rodzaj skrzyni biegów: manualna o 6 przełożeniach do przodu i bieg wsteczny
Samochód wyposażony w blokadę mechanizmu różnicowego, chlapacze przednie i tylne w nadkolach zabudowy
Regulator ogranicznik prędkości
BEZPIECZEŃSTWO - SPECJALISTYCZNE
Centralny zamek
Kluczyk centralnego zamka ze sterowaniem przez fale radiowe
Alternator o mocy min. 180A
Przetwornica prądu na 230V o mocy min. 2kW
Belka led z napisem Gmina Szydłowiec, przymocowana na stałe do dachu samochodu, koloru pomarańczowego
Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie
Czujnik światła i czujnik deszczu
Światła do jazdy dziennej LED
Obrotomierz
Koło zapasowe standardowe, opona letnia
System kontroli trakcji ESC
Pasy przednie skrajne z regulacją wysokości
Poduszka powietrzna kierowcy
System wspomagania nagłego hamowania
Bez tachografu
Wskaźnik zmiany biegu
Sygnalizacja niezapiętych pasów bezpieczeństwa (kierowca i pasażerowie)
Wielofunkcyjna kierownica
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Wspomaganie kierownicy
ASR (kontrola trakcji)
Nadstawki burty siatkowe - demontowalne
MULTIMEDIA
Radio fabryczne - radioodtwarzacz z DAB
KOMFORT - KABINA KIEROWCY
Klimatyzacja min. manualna
Filtr przeciwpyłkowy
Fotel kierowcy z regulacją pochylenia oparcia i lędźwiową
Stała ścianka działowa z oknem
Tapicerka materiałowa koloru czarnego lub szarego
Szyby przednie elektryczne
Podłokietnik przedni
Komputer pokładowy
Centralny zamek
Bluetooth
PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA
Wywrot min. jednostronny
Długość skrzyni – min. 3100mm
Szerokość skrzyni – min. 2040mm
Wysokość Skrzyni – min. 400mm
Wysokość całkowita: min 2300mm
3. Pojazd musi spełnić wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym i być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2020 r. poz. 110 ze zm.).
4. Pojazd musi posiadać świadectwo homologacji lub inny dokument dopuszczający do ruchu drogowego na terenie UE.
5. Wymagania odnośnie leasingu operacyjnego:
a) leasing w walucie PLN
b) rodzaj rat leasingowych: zmienna stopa procentowa
c) okres leasingu: 36 miesięcy
d) wpłata początkowa: 20%
e) czynsze leasingowe: 35 równych i niezmiennych rat kapitałowych
f) wartość wykupu przedmiotu leasingu po zakończonej umowie leasingu (depozyt gwarancyjny, opłata końcowa, cena zbycia): do 10% pod warunkiem spłacenia przez niego wszelkich należności wynikających z umowy leasingu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy