Dostawa samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami
POWIAT ŁOBESKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00568051
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00568051/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-29 09:02
- Lokalizacja
- Łobez, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c767f2db-2c99-4220-aae8-f438c3c0e41e
- Identyfikator
- 2530176050
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568051 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁOBESKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812690536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konopnickiej 41
1.5.2.) Miejscowość: Łobez
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-150
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 91 81 71 403
1.5.8.) Numer faksu: 91 81 71 403 wew. 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatlobeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatlobeski.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c767f2db-2c99-4220-aae8-f438c3c0e41e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568051
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070020/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
We wcześniejszym postępowaniu (nr ogłoszenia 2024/BZP 00505318/01 z dnia 18.09.2024 r.) na ten sam przedmiot zamówienia nie wpłynęły żadne oferty. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.
Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 2) Pzp "Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli: 2) w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione;"
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e907fb25-554c-4106-b027-bf80a8470308
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.272.11.2024.RŻ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu typu VAN/BUS, z przeznaczeniem do przewozu min. 9 osób w tym dla 2 osób na wózkach inwalidzkich.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy PZP zaprosił dnia 10.10.2024 r. do negocjacji Wykonawcę Bemo Motors Sp. z o. o. W dniu 24 października 2024 r. Zamawiający otrzymał od Wykonawcy informację o niemożliwości dostarczenia przedmiotu zamówienia zgodnego z opisem przedmiotu zamówienia.| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |