Sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni w zachodniej części budynku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku (kotłownia ul. Cicha 12A) w sezonie 2024/2025
Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00568099
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00568099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-29 09:13
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cc26cc7d-2ef1-4ffc-92bf-4ec7fa903ffa
- Identyfikator
- 7742388782
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
1 przyznane
TANKPAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCEKANOWO, PL · lot 0
132 507,9 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568099 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni w zachodniej części budynku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku (kotłownia ul. Cicha 12A) w sezonie 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Rewitalizacji Starówki ARS Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610993612
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Stary Rynek 5/6a
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ars@ars.plock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ars.plock.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc26cc7d-2ef1-4ffc-92bf-4ec7fa903ffa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni w zachodniej części budynku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku (kotłownia ul. Cicha 12A) w sezonie 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc26cc7d-2ef1-4ffc-92bf-4ec7fa903ffa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502792
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 43/2794/Z/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni w zachodniej części budynku Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Płocku (kotłownia ul. Cicha 12A ) w sezonie 2024/2025 w ilości około 35 000l.
Istnieje możliwość zwiększenia lub zmniejszenia zakresu przedmiotu zamówienia, nie więcej niż o 30 %.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Rozdziale IV SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3785,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3848,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3785,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TANKPAL SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743175189
7.3.3) Ulica: PŁOCKA 24
7.3.4) Miejscowość: CEKANOWO
7.3.5) Kod pocztowy: 09-472
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132507,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość umowy została wyliczona na kwotę 132507,90 zł brutto poprzez przemnożenie ceny brutto oferty za 1000 litrów oleju (3785,94 zł) przez zakładaną w SWZ ilość 35 000 litrów.Wartość umowy nie może przekroczyć kwoty 189 420,00 zł brutto tj. kwoty przeznaczonej przez Zamawiającego na realizację zamówienia.
| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |