Modernizacja PSZOK oraz usprawnienia dla systemu gospodarki odpadami komunalnymi Związku Gmin Krajny.
Związek Gmin Krajny w Złotowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00568131
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00568131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-29 09:18
- Lokalizacja
- Złotów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88817448-a329-4d0b-8692-dee5c4d14f92
- Identyfikator
- 7671493312
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568131 z dnia 2024-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja PSZOK oraz usprawnienia dla systemu gospodarki odpadami komunalnymi Związku Gmin Krajny.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Gmin Krajny w Złotowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570009181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wawrzyniak 4A
1.5.2.) Miejscowość: Złotów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 67 353 39 41
1.5.8.) Numer faksu: +48 67 353 39 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zgk.zlotow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgk.zlotow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88817448-a329-4d0b-8692-dee5c4d14f921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka odpadami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja PSZOK oraz usprawnienia dla systemu gospodarki odpadami komunalnymi Związku Gmin Krajny.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88817448-a329-4d0b-8692-dee5c4d14f92
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030778/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja PSZOK oraz usprawnienia dla systemu gospodarki odpadami komunalnymi Związku Gmin Krajny - Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407227
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GO.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1740000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotowa zamówienie obejmuje modernizację czterech PSZOK zlokalizowanych w miejscowościach Lipka, Rataje (gm. Łobżenica), Tarnówka i Zakrzewo. W ramach modernizacji poszczególnych PSZOK zostaną wybudowane budynki biurowo-socjalne z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i elektrycznymi wraz z zagospodarowaniem terenu.
Modernizacja PSZOK obejmuje również zakup i dostawę wyposażenia, w szczególności:
1) dla każdego PSZOK: a) kontener KP30 – 1 szt., b) kontener KP10 – 2 szt., c) kontener KP7 – 2 szt., d) pojemnik o poj. 1 100 l – 14 szt., e) pojemnik o poj. 240 l – 5 szt., f) wózek paletowy z wagą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie modernizacji poszczególnych PSZOK stanowią załączone do SWZ projekty budowlane, STWiORB, przedmiary oraz OPZ wyposażenia i sprzętu. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje się również zakup, dostawę i zainstalowanie oprogramowania wraz z niezbędnym sprzętem komputerowym, do obsługi PSZOK, pozwalającego na dokładną, elektroniczną ewidencję odpadów oddawanych przez właścicieli nieruchomości z rejonu obsługiwanego przez PSZOK, w zakresie opisanym w „OPZ oprogramowania PSZOK”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45233140-2 - Roboty drogowe
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1978994,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1978994,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1978994,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane „PEBEROL” Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640001437
7.3.3) Ulica: Jagiellońska 26
7.3.4) Miejscowość: Chodzież
7.3.5) Kod pocztowy: 64-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1978994,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-03-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |