Organizacja wyjazdów na baseny mineralne Solec Zdrój

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00568135
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00568135/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-10-29 09:18
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a1e93f6a-0d82-4edf-9d72-78a5295ede5b
Identyfikator
6641035461
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi podróżneUsługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

Wykonawcy

1 przyznane

POWIATOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA"INTEGRACJA"Starachowice, PL · lot 0
86 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568135 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wyjazdów na baseny mineralne Solec Zdrój

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290017501

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Majówka 21A

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cus.starachowice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bipcus.starachowice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1e93f6a-0d82-4edf-9d72-78a5295ede5b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja wyjazdów na baseny mineralne Solec Zdrój

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1e93f6a-0d82-4edf-9d72-78a5295ede5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568135

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032768/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Wyjazdy na seanse siarczkowe oraz do teatru i filharmonii

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FESW.09.04-IZ.00- 0005/23 pn. „Społeczne Starachowice – rozwój usług świadczonych przez CUS” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego na lata 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467879

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.3.20.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja 8 jednodniowych wyjazdów autokarowych na trasie ze Starachowic do Solca-Zdroju na baseny mineralne każdorazowo dla 50 uczestników projektu.
2. Usługa skierowana jest do mieszkańców miasta Starachowice, osób starszych w wieku 60+ oraz opiekunów faktycznych w ramach projektu nr FESW.09.04-IZ.00-0005/23 pn. „Społeczne Starachowice – rozwój usług świadczonych przez CUS” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego na lata 2021-2027.
3. Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy do 31.08.2025 r. Realizacja wyjazdów powinna zostać zaplanowana w następujący sposób: w okresie od dnia podpisania umowy do 31.10.2024 r. - 4 wyjazdy oraz w okresie od 01.04.2025 r. do 31.08.2025 r. - 4 wyjazdy.
4. W koszty organizacji jednego wyjazdu Wykonawca musi wliczyć następujące elementy:
4.1. usługę transportową - transport zorganizowanej grupy uczestników 50 osób do miejsca docelowego oraz transport powrotny, pojazdem sprawnym technicznie, wyposażonym w klimatyzację, zapewniającym higieniczne i bezpieczne warunki podczas transportu,
4.2. bilety wstępu na baseny mineralne na czas 3 godzin dla 50 uczestników wyjazdów,
4.3. wymagane opłaty drogowe i parkingowe,
4.4. ubezpieczenie każdego uczestnika wyjazdów w zakresie NNW,
4.5. dwudaniowy obiad w restauracji na terenie kompleksu basenowego dla każdego uczestnika wyjazdu o następującym menu np.:
4.5.1. I danie: zupa rosół/zupa pomidorowa/zupa zalewajka z porcją pieczywa;
4.5.2. II danie: ziemniaki + kotlet schabowy/pierś z kurczaka/rolada mięsna oraz zestaw surówek + kompot.
4.6. inne opłaty wynikające z organizacji wyjazdu, których Zamawiający nie wymienił a są konieczne dla realizacji zamówienia z należytą starannością.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63515000-2 - Usługi podróżne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POWIATOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA"INTEGRACJA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522903100

7.3.3) Ulica: ul. inż. Władysława Rogowskiego 14

7.3.4) Miejscowość: Starachowice

7.3.5) Kod pocztowy: 27-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część dot. przewozu osób na trasie Starachowice -Solec Zdrój, Solec Zdrój - Starachowice. Podwykonawca: DARKOM

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-31
2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi