Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego (8+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby Gminy Dobryszyce.

Gmina Dobryszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00568646
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00568646/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-10-29 10:53
Lokalizacja
Dobryszyce, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c4541c7-c3f9-4e75-8141-a5881184f5d1
Identyfikator
7722259998
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568646 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego (8+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby Gminy Dobryszyce.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobryszyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wolności 8

1.5.2.) Miejscowość: Dobryszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-505

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 446811193

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dobryszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dobryszyce.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c4541c7-c3f9-4e75-8141-a5881184f5d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-osobowego (8+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osoby na wózku inwalidzkim na potrzeby Gminy Dobryszyce.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c4541c7-c3f9-4e75-8141-a5881184f5d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568646

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069319/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup i dostawa fabrycznie nowego mikrobusu dziewięcioosobowego przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich na potrzeby Gminy Dobryszyce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00538223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „ Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu 9-
osobowego (8+1) przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osoby na
wózku inwalidzkim na potrzeby Gminy Dobryszyce ”
Wykonawca zaproponowane parametry techniczne pojazdu oraz wymagania Zamawiającego
potwierdzi w Formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Niespełnienie wymagań wskazanych w w/w dokumentach skutkować będzie odrzuceniem oferty
jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożona oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust 1 pkt 3 w związku z art. 63 ust. 2 oraz art. 266 ustawy PZP. Oferta została podpisana przez dwóch członków zarządu z czego jeden z podpisów nie spełnia wymogów określonych w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dn. 30 grudnia 2020 roku.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy