MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE INFRASTRUKTURY STRATEGICZNEJ W INSTYTUCIE „POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA” – DOSTOSOWANIE BUDYNKÓW DO AKTUALNYCH WYMOGÓW W ZAKRESIE PIONÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00568854
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00568854/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-29 11:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff4de2fe-e831-4277-af9b-2d820c5fe5bb
Identyfikator
9521143675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaSpecjalne usługi projektoweRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie ścianek działowychRoboty sanitarneRoboty instalacyjne przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

Technosanit Norbert ByczkowskiWarszawa, PL · lot 0
1 178 955 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00568854 z dnia 2024-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE INFRASTRUKTURY STRATEGICZNEJ W INSTYTUCIE „POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA” – DOSTOSOWANIE BUDYNKÓW DO AKTUALNYCH WYMOGÓW W ZAKRESIE PIONÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000557961

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Dzieci Polskich 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-730

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@ipczd.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.czd.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ipczd.ezamawiajacy.pl/pn/ipczd/demand/170336/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA I DOPOSAŻENIE INFRASTRUKTURY STRATEGICZNEJ W INSTYTUCIE „POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA” – DOSTOSOWANIE BUDYNKÓW DO AKTUALNYCH WYMOGÓW W ZAKRESIE PIONÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff4de2fe-e831-4277-af9b-2d820c5fe5bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00568854

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/CZD/120/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 690138,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego opracowania jest Program Funkcjonalno-Użytkowy w dalszej części dokumentu zwany PFU, który jest materiałem bazowym do realizacji zamówienia pod nazwą:
„Modernizacja i doposażenie infrastruktury strategicznej w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” – Dostosowanie budynków do aktualnych wymogów w zakresie pionów przeciwpożarowych realizowanych w ramach Funduszu Medycznego w trybie „zaprojektuj i wybuduj” w zakresie:
1. Zaprojektowanie i zamontowanie instalacji hydrantów wewnętrznych zgodnie z obowiązującymi wymogami z niezależnym zasilaniem;
2. Zamontowanie w klatkach schodowych K1 i K2 na każdej kondygnacji zaworów ZH 52, a na kondygnacjach 9-13 po dwóch zaworów ZH 52, z niezależnym zasilaniem od innych bytowych odbiorników wody;
3. Wydzielenie z pomieszczania maszynowni wentylacyjnej na kondygnacji podziemnej odrębnego pomieszczenia stanowiącego odrębną strefę pożarową, w której będą zlokalizowane hydrofory zasilające instalację przeciwpożarową (hydranty wewnętrzne oraz zawory ZH 52);
4. Wydzielenie odrębnego od odbiorników bytowych zasilania instalacji hydrantów i zaworów ZH 52 oraz jej zabezpieczenie przed niekontrolowanym spadkiem ciśnienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1. do SWZ - PFU z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45232460-4 - Roboty sanitarne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1178955,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1178955,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1178955,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Technosanit Norbert Byczkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342167220

7.3.3) Ulica: ul. Żegańska 29 lok. 30

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-736

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1178955,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane